Iepirkšanas grozs


Tikai €0.99 par piegādi uz Venipak pakomātiem novembrī

Mēs piedāvājam jebkura izmēra, svara un izmaksas pasūtījumu piegādi uz jauniem Venipak pakomātiem visā Latvijā

tikai par 0,99 €!

Un, kā vienmēr, piedāvājums BEZMAKSAS piegādi visiem pasūtījumiem virs €30 paliek.

Parastā piegādes cena ir 3,50 €. Bet 2021. gada oktobrī un novembrī mēs rīkojam akciju kopā ar jauno Venipak pakomātu tīklu un to piegādes vietām (parasti Drogas tipa veikalos, degvielas uzpildes stacijās utt.). Par nepilnu eiro Jus varat saņemt pasūtījumu no  www.PlanetAyurveda.lv interneta veikalā jebkurā sev ērtā laikā visā Latvijā!

Venipak ar baltiem pakomātiem ar purpursarkaniem burtiem Baltijas valstīs sāka parādīties 2021. gada sākumā. Pakomāti jau ir uzstādīti lielākajā daļā Latvijas lielo pilsētu un reģionālo centru.

Pilnu pakomātu sarakstu var apskatīt šeit: Venipak pakomātu saraksts Latvijā.

Lai izvēlētos piegādi pasta pakomātā, piegādes vietu sarakstā atrodiet sūtījumu ar nosaukumu Venipak Locker (kaste). Savukārt paku piegādes un piegādes vietas sauc par Venipak Pickup.

Pat ja jūs nekad neesat izmantojis pakomātu pasūtījumu saņemšanai, jums tas ir jāizmēģina tagad!

Veicot pirkumu mūsu veikalā, jums tiks piedāvāts saraksts ar visiem pakomātiem Latvijā, no kuriem izvēlēties.

Ievadiet pilsētas nosaukumu un izvēlieties sev tuvāko pakomātu. Tā kā Venipak pakomāti atrodas ārpus ēkām, jūs varat paņemt paku jebkurā sev ērtā laikā.

Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsiet automātisku e-pastu ar pasūtījuma izsekošanas numuru. Venipak lapā varat redzēt, kur atrodas jūsu pakete.

Kad sūtījums tiks piegādāts jūsu izvēlētajā pakomātā, jūs saņemsiet īsziņu ar PIN kodu. Pietiek, lai ievadītu šo kodu izvēlētās pakomāta ekrānā – un durvis tiks atvērts.

Pat ja pasta pakomāts vēl nav uzstādīts jūsu mājas tuvumā – noteikti tuvumā atradīsit Venipak pickup piegādes punktu. Atšķirībā no pasta pakomātiem, kas darbojas visu diennakti, pasūtījumus piegādes vietās var saņemt tikai atbilstošā veikala darba laikā.

Laimīgu, noderīgu un ērtu iepirkšanos jums!

EcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Jauns e-katalogs
Katalogs 2021-2022
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte