Iepirkšanas grozs


Datu aizsardzība

PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA. Maksājot ar maksājumu kartēm vai izmantojot PayPal maksājumu sistēmu, personas dati netiek nodoti tiešā veidā, netiek glabāti mūsu vietnē www.PlanetAyurveda.lv un netiek nodoti trešajām personām. Naudas darījumu drošību nodrošina vismodernākās Visa, MasterCard, PayPal, PaySera maksājumu sistēmu šifrēšanas tehnoloģijas.

Jūsu personas dati, piemēram, tālruņa numurs un e-pasts, ir nepieciešami, lai atbildētu jums, ja mēs saņemam jūsu jautājumu laikā, kad mēs nevaram nekavējoties atbildēt. Jūsu dati netiek nodoti trešajām personām un netiks izmantoti mārketinga vai reklāmas sūtījumiem.

Jūsu e-pasta adrese un tālruņa numurs ir nepieciešami, lai nosūtītu pasūtījuma apstiprinājumu un piegādātu jums citu svarīgu informāciju par pirkumu, piemēram, pirkuma izsekošanas numuru vai īpašos kodus – kuponus bezmaksas piegādei vai papildu atlaidei reģistrētiem lietotājiem.

*(drošības sertifikāts COMODO EV SSL 2048 Bit –  Viens no prestižākajiem un drošākajiem mūsdienu e-komercijas nozarē. EV (paplašināta pārbaude) – angļu valodas tulkojums – paplašināta pārbaude. Šo sertifikātu izsniedz tikai pēc uzņēmuma sertifikāta saņēmēja (SIA “ETOLARS”) padziļinātas un detalizētas pārbaudes, izmantojot Latvijas Republikas Komercreģistra datus. Visus datus no apmeklētāja uz vietni www.PlanetAyurveda.lv aizsargā 2048 bitu šifrēšanas atslēga, kuru nevar uzlauzt. Tas nodrošina vietnes apmeklētāja personas datu pilnīgu drošību. Skaidrības labad pārlūka adreses joslā vietnes nosaukums ir iezīmēts zaļā krāsā, tajā ir slēdzenes ikona un sākas ar https: //.

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte