Iepirkšanas grozs


Trauksme un Ājurvēdas ārstēšana

Trauksme ir normāla reakcija uz stresu. Stress un trauksme var izraisīt dažādus simptomus, piemēram, trauksmes traucējumus un depresiju. Trauksmes vai stresa mazināšana, izmantojot augu izcelsmes līdzekļus, gadsimtiem ilgi tiek izmantota Ajūrvēdas medicīnas sistēmā. Dabiskie produkti trauksmes novēršanai palīdz samazināt trauksmes simptomus bez blakusparādībām. Mēs, Planet Ayurveda™, arī piedāvājam augu uztura bagātinātajus, kas satur vislabākos stresa mazinošos augus, lai dabiski kontrolētu trauksmi.

Kas ir trauksme?

Trauksme ir traucējumi, kas izraisa nervozitāti, bailes, satraukumu un satraukumu. Tā tiek uzskatīta arī par sociālo problēmu, kad simptomi traucē cilvēka spēju normāli darboties.

Trauksmes traucējumi ir iedalīti vairākos veido:

  • Ģeneralizēts trauksmes traucējums ir hronisks traucējums, kas saistīts ar pārmērīgu un ilgstošu trauksmi un jāuztraucas par dažādām situācijām. Cilvēki var just bailes un uztraukumu par veselību, naudu, ģimeni, darbu, un viņi jūtas satraukti kontrolējot bailes, kas saistītas ar satraukumu.
  • Panikas traucējumi ir pēkšņas trauksmes veids, kas izraisa trīci, apjukumu, reiboni, sliktu dūšu un apgrūtinātu elpošanu.

Gandrīz katrs cilvēks piedzīvos panikas lēkmi kādā brīdī savā dzīvē, jo ikviens cilvēks bieži vien katru dienu nodarbojas ar kādu stresu un trauksmi. Labāk ir saglabāt prātu bez stresa un trauksmes, kas var izraisīt panikas lēkmi. Sāpju uzbrukuma gadījumā vajadzētu padziļināti ieelpot, meditēt un skaitīt uz atpakaļu.

Kādas ir trauksmes pazīmes?

Tās ir ātrāka sirdsdarbība, ātra elpošana, svīšana, trīce, reibonis, „vaļīgi“ izkārnījumi un apgrūtināta norīšana. Daudziem cilvēkiem ir trauksme, kad viņiem ir jāpielāgojas vai jāmainās, piemēram, jauna darba uzsākšana, precības, bērna ieņemšana. Kofeīns, kokaīns, alkohols un tabakas izstrādājumi var izraisīt stresu vai trauksmi.

Ājurvēdas augi, kurus izmanto stresa mazināšanai,

ne tikai relaksē saspringtos nervus, bet arī cīnās pret antioksidantiem, kas rodas stresa un spriedzes dēļ. Tie novērš orgānu oksidatīvo bojājumu, atbrīvo ķermeni no brīvajiem radikāļiem un uzlabo noskaņojumu. Augi neizraisa miegainību vai atmiņas traucējumus, tie ir pat noderīgi, ja ir atmiņas vai koncentrēšanās grūtības. Ajūrvēdas augi arī atvieglo noguruma sajūtu un sasprindzinātus muskuļus – īpaši muguras un kakla muskuļus. Augi protams nevar ārstēt, izārstēt vai diagnosticēt slimību vai traucējumus. Bet tie palīdz veicināt pozitīvu noskaņu līdzsvaru un atbalstīt veselīgu nervu darbību. 

 

Planet Ayurveda™ ASHWAGANDHA (WITHANIA SOMNIFERA):

Vitānija (Withania somnifera) ir pazīstama arī kā “Indijas žeņšeņs”. Tas ir unikāls auglis ar vairākām funkcijām. Tas satur aktīvās sastāvdaļas, piemēram, “vitanoīdus” un “vitaferīnu”, kas ir ļoti noderīgi nervu sistēmai. Augam piemīt arī pretiekaisuma, pretapaugļošanās, antistresa, antioksidanta, imūnmodulācijas, hemopoētiskās un atjaunojošās īpašības. ASHWAGANDHA mazina stresu, trauksmi un dabiski uzlabo fizisko un garīgo darbību.

Stress rada hipertensiju un sirds problēmas. ASHWAGANDHA ir dabisks augu izcelsmes uztura bagātinātājs, kas kontrolē asinsspiedienu, trauksmi un stresu, kas netieši labvēlīgi ietekmē sirdsdarbību.

 

Planet Ayurveda™ BRAHMI (BACOPA MONNIERI):

Bakopa (Bacopa monnieri) tiek izmantots Ajūrvēdā ar vecuma saistīta atmiņas zuduma, koncentrēšanās trūkuma, aizmāšības gadījumā. Tas ir ļoti noderīgs arī daudzu garīgu slimību gadījumā. Regulāra lietošana palīdz arī stresa, trauksmes, asinsspiediena, halucinācijas un epilepsijas gadījumā. Regulāra auga lietošana uzlabo garīgās spējas un izziņu.

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikātsEcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte