Iepirkšanas grozs


Kāda ir Stenokardijas ārstēšana

KĀDA IR STENOKARDIJAS ĀRSTĒŠANA | PAZĪMES | AUGU IZCELSMES PRODUKTI

Stenokardija ir bieži sastopama pacientiem ar koronāro artēriju slimību. Stenokardijas simptomi ir līdzīgi sirdsdarbības apstāšanās gadījumam. Ajūrvēda ir kā dārgakmens stenokardijas ārstēšanai. Ajurvēdas skatījumā stenokardijas ārstēšana ir profilaktiska, nevis ārstnieciska. Mēs arī ražojam un piedāvājam Jums augu izcelsmes uztura bagātinātājus, kurus dabiskā veidā un bez blakusparādībām var izmantot stenokardijas gadījumā.

Stenokardija (sāpes krūtīs) ir Kapha došas radītais stāvoklis. Uzkrātais Kapha bloķē Prana Vata plūsmu koronārajās artērijās, tāpēc sirds muskuļi nesaņem pietiekamu asins un skābekļa daudzumu. Parasti raksturīgā sāpes sākas ap krūškurvja centra krūšu kaulu, iet uz kreiso plecu un šķērso augšdelma iekšējo pusi līdz mazā pirksta galam.

Stenokardija nav sirdslēkme, bet stenokardija nozīmē, ka cilvēkam ir palielināts sirdslēkmes risks. Sirdslēkmes gadījumā tiek pārtraukta asins piegāde sirds daļai, kas izraisa infarktu. Stenokardija ir brīdinājuma zīme, un pacientam ir jāmeklē savlaicīga medicīniska palīdzība, lai izvairītos no sirdslēkmes. Arī laiks ir ļoti svarīgs stenokardijas gadījumā. Jo ilgāk pacientam ir stenokardijas sāpes krūtīs, jo lielāka sirdslēkmes iespēja.

Stenokardijas riska faktori ir smēķēšana, mazkustīgs dzīvesveids, paaugstināts asinsspiediens, augsts holesterīna līmenis, hiperholesterinēmija, diabēts utt.

Stenokardijas simptomi ir svīšana, vājums, nejutīgums, slikta dūša utt. Sāpes stenokardijas laikā sirdī izraisa nepietiekams skābeklis asinīs, kā arī ir svīšana, apgrūtināta elpošana, kā arī strauja vai neregulāra sirdsdarbība.

Ārsts ar EKG palīdzību veic stenokardijas diagnostiku. Sirds ritms tiek mērīts atpūtas periodā un fiziskās aktivitātes laikā. Vairumā gadījumu sirds ritma ārstēšanai ārsts ieteiks lietot zāles stenokardijas ārstēšanai. Galvenie ieteiktie medikamenti ietver nitrātus, beta blokatorus un kalcija kanālu bloķējošus medikamentus, kas bieži vien noved pie nelabvēlīgiem blakusparādībām.

Augu izcelsmes uztura bagātinātāji, ir plaši pazīstami, lai sniegtu atbalstu sirds un asinsvadu sistēmas darbībai. Tie palīdz uzturēt normālu asinsspiediena diapazonu, kā arī sirds, vēnu un artēriju veselību. Ja sajūtat diskomfortu krūtīs ir saistīta ar ilgstošām sāpēm, augu izcelsmes uztura bagātinātāji palīdzēs. Daži augi var būt noderīgi stenokardijas sāpēm, taču tos nekad nedrīkst lietot nepieciešamās medicīniskās palīdzības vietā. Dabiskie augu valsts uztura bagātinātāji var palīdzēt cilvēkam, piemēram, pazeminot holesterīna līmeni asinīs, novēršot un dziedinot artēriju endotēlija ievainojumus un novēršot asins trombocītu veidošanos.

Šie noderīgie mūsu uztura bagātinātājos esošie augi ir šādi:

Ardžuna (Arjuna)Terminālijas (Terminalia arjuna) koka miza tiek izmantota Ajūrvēdā, lai novērstu un ārstētu daudzas sirds problēmas, piemēram, stenokardiju, koronāro artēriju slimību, sirds mazspēju, paaugstinātu holesterīna līmeni un asinsspiedienu. Plaši pētījumi ir atklājuši sirds glikozīdus auga mizā un dabā sastopamo koenzīmu Q10, kas ir patiešām svarīgs, lai pareizi darbotos sirds muskuļi. Tas dod spēku sirdij un palīdz kontrolēt holesterīna līmeni. Terminalia arjuna tādējādi ir viens no visefektīvākajiem augu izcelsmes sirds aprūpes līdzekļiem.

 

 

 

 

 

 

Ašvagandha (Ashwagandha)Vitānija (Withania somnifera) ir pazīstama arī kā “Indijas žeņšeņs”. Tas ir unikāls auglis ar vairākām funkcijām. Tas satur aktīvās sastāvdaļas, piemēram, “vitanoīdus” un “vitaferīnu”, kas ir ļoti noderīgi nervu sistēmai. Augam piemīt arī pretiekaisuma, pretapaugļošanās, antistresa, antioksidanta, imūnmodulācijas, hemopoētiskās un atjaunojošās īpašības. Augs mazina stresu, trauksmi un dabiski uzlabo fizisko un garīgo darbību. Stress rada hipertensiju un sirds problēmas. Tas ir dabisks augu izcelsmes uztura bagātinātājs, kas kontrolē asinsspiedienu, trauksmi un stresu, kas netieši labvēlīgi ietekmē sirdsdarbību.

 

 

 

 

 

Brami (Brahmi): Bakopa (Bacopa monnieri) tiek izmantots Ajūrvēdā ar vecuma saistīta atmiņas zuduma, koncentrēšanās trūkuma, aizmāšības gadījumā. Tas ir ļoti noderīgs arī daudzu garīgu slimību gadījumā. Regulāra lietošana palīdz arī stresa, trauksmes, asinsspiediena, halucinācijas un epilepsijas gadījumā. Regulāra auga lietošana uzlabo garīgās spējas un izziņu.

 

 

 

 

 

 

Amla: Amla samazina nevēlamo tauku daudzumu, turklāt tā dabiski pazemina holesterīna līmeni un holesterīna izraisītu aterosklerozi, padarot to par noderīgu dabas produktu, lai cīnotos pret aptaukošanos un ar sirdi saistītām kaitēm. Pētījums liecina, ka tas novērš ateromu (artēriju sieniņu deģenerācija tauku un rētaudu dēļ). Turklāt Amla piemīt spēcīga dabiska antioksidanta iedarbība, jo tā ir viens no bagātākajiem dabiskā C vitamīna avotiem uz zemes. Tas padara Amla sulu dabas labāko dabisko antioksidantu un pretnovecošanas augu izcelsmes līdzekli.

 

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte