Iepirkšanas grozs


Planēta Ājurvēda aicina uz izstādi MedBaltica’23

Aicinām apmeklēt mūsu Planet Ayurveda stendu ikgadējā starptautiskajā izstādē MedBaltica Rīgā 2024. gada 19. un 20. septembrī.

 

Varēsiet iepazīties ar visiem zīmola Planet Ayurveda produktiem, uzzināt par jaunumiem, saņemt bezmaksas preču katalogu un par īpašu cenu iegādāties grāmatu latviešu valodā pie klīnikas Planet Ayurveda dibinātāja Dr.Ayurveda Vikram. Čauhans.

Individuālai ājurvēdas preparātu izvēlei piedāvāsim arī ekspresdiagnostiku, izmantojot pulsu, izmantojot VedaPulse® datorsistēmu. Saņemsi detalizētu atskaiti par veselības stāvokli, organisma sistēmām, enerģijas rezervēm un organisma pašatveseļošanās spēju. Un pats galvenais – detalizēti ieteikumi sava snieguma uzlabošanai ar uztura, dienas režīma, zāļu tēju, aromātu un ājurvēdas preparātu palīdzību.

Visus pārskata datus varat saņemt uz savu e-pastu PDF faila veidā.

Stenda apmeklētājus cienāsim ar Čehijas uztura bagātinātāju ražotāja TEREZIA jaunumu – kafiju ar Reishi sēnēm. Reishi ir karaliskā sēne visā sēņu valstībā. Enerģijas un spara avots visai dienai.

Mūsu stendā varēsiet apskatīt un izdevīgi iegādāties visus TEREZIA līnijas jaunos produktus ar ārstnieciskajām sēnēm un smiltsērkšķiem.

Gatavojoties rudens-ziemas sezonai, īpašu uzsvaru liksim uz bērniem no 3 gadu vecuma bērniem – sīrupiem ar dažādu garšu austersēnēm, želejkonfektēm ar vitamīniem uz smiltsērkšķu eļļas bāzes un citām sulām.

Un, protams, visas preces būs par īpašu cenu.

Gaidām Jūs 2024. gada 19. un 20. septembrī MedBaltica izstādē Ķīpsalā Rīgā.

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikātsEcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte