Iepirkšanas grozs


Stresa vadība un augu izcelsmes līdzekļi

Nauda, pacelties gaisā, iegūt labu darbu ar lielāku algu, un jums ir labi.

Patiesi vārdi no Pink Floyd dziesmas. 21.gadsimts ir jaunu iespēju un iespēju laikmets. Vislabāk piemērots cilvēkiem, kuri ir atvērti jauniem izaicinājumiem, var vairāk naudas atlicināt. Bet mēs nevaram strādāt tālāk pāri mūsu ierobežojumiem. Ja mēs paplašinām mūsu potenciālu produktīvākiem rezultātiem, mēs iegūstam dažas sekundāras “dāvanas”, piemēram, stresu, trauksmi un depresiju.

Stresa veidi

 • Fizioloģisks – viss saistās ar notikumu, kas notiek ķermeņa iekšienē. Stresa / trauksmes stāvokļa laikā rodas nelīdzsvarotība sirdsdarbības ātrumā un asinsspiedienā, kas izraisa spriedzi artērijās, izraisot sirds un asinsvadu saslimšanas. Ilgstošie stresa apstākļi arī ietekmē mūsu imunitāti un izraisa saaukstēšanos un gripu, piemēram, bērniem eksāmenu laikā.
 • Uzvedības – Tas rodas dēļ mūsu nepareizajiem ieradumiem, piemēram, alkohola, smēķēšanas, nolaidības, nepareiza uztura, televīzijas vai datora pārmērīgas lietošanas rezultātā. Cilvēki šajās situācijās izrāda neparastu uzvedību, piemēram, trauksmi, uzbudināmību vai aizkaitināmību.
 • Psiholoģiskais – Stress arī ietekmē jūsu psiholoģisko sajūtu līmeni. Šajā situācijā cilvēki nedarbojas un efektīvi nemijiedarbojas. Viņi nav labi lēmumu pieņēmēji. Galu galā tas izraisa trauksmi un depresiju. Sekundārie simptomi, piemēram, atmiņas, modrības un uzmanības pavājināšanās, visticamāk, tiks pamanīti.

Zinātniskajā termiņā stress tiek definēts kā ķermeņa reakcija uz konkrētu darbību vai pieprasījumu. Vispirms smadzenes atpazīst konkrētu notikumu vai objektu. Ja smadzenes uztver to kā draudu vai negaidītu notikumu, tad organisms izdala hormonus, kas aktivizē mūsu “cīņas vai lidojuma reakciju”. Šajā atbildē laikā dažas izmaiņas ķermenī ir pamanāmas, piemēram – sirdsdarbības palielināšanās, sausa mute, acs vai ādās apsārtums u.c.

No iepriekšminētās diskusijas ir redzams, ka stress ir mūsu reakcija uz notikumu, kas ir īslaicīgs. Bet, ja stresa ilgums ir saistīts ar citiem faktoriem, piemēram, sociālajiem šķēršļiem, vides faktoriem, darba vietu un ģimeni utt., tad stress pārvēršas par saslimšanu un izraisa nopietnas veselības problēmas fizioloģiskā un psiholoģiskā līmenī.

Faktori, kas noved stresa apstākļos

 1. Izglītības iegūšana: Šobrīd ir ļoti augsts sāncensības līmenis skolā un tam ir vajadzīgs daudz pūļu, lai pārvarētu to, galu galā tas rada stresu. Ir ļoti pārsteidzoši, ka skolnieki ir sūdzējušies par stresu skolā.
 2. Vide: neveselīga darba atmosfēra, diskusijas par “karstām” tēmām, stāvvietu problēmas, ģimenes problēmas utt.
 3. Plašsaziņas līdzekļi: plašsaziņas līdzekļi arī ir radījuši stresu cilvēkiem.
 4. Laika vadība: nespēja vadīt laiku, lai veiktu tādas darbības kā došanos uz skolu, darbu, studijām, ārpusklases aktivitātēm, projektiem, uzdevumiem, ģimenei, banku pakalpojumiem.
 5. Nauda: ir skaidrs, ka ikviens smagi strādā, lai iegūtu maksimālo naudas summu, un laika pārtērēšana tam ir izraisījusi stresu.
 6. Attiecības: sliktas attiecības ar sievu vai citiem ģimenes locekļiem, bosu, kaimiņiem arī veicina stresu.

Bet vispārīgā termiņā, mēs varam redzēt, ka stress nav dabiska parādība. Tas ir mūsu dzīves stils un prioritātes, kas prasa stresu. Pirmā lieta ir izvairīties no stresa, mums ir nepieciešams veselīgs dzīvesveids un stresa vadība.

Stresa menedžments

 • Ierobežojumi: mums jāzina mūsu ierobežojumi un nekad tos nepārbaudiet. Nedariet lietas, kas pārsniedz jūsu potenciālu. Neizvairieties no citiem un viņu aktivitātēm.
 • Attieksmes pamatojums: tikai jūs nosakāt, kurš ir absolūts un apdomājat kas atšķiras. Padomājiet racionāli un īstenojiet to.
 • Turpiniet smaidīt: svarīgākais ir būt laimīgam, iesaistoties darbībās, kas sniedz prieku. Tāpēc izpētiet savus vaļaspriekus, sarunājieties ar draugiem un iemācieties līdzsvarot savu dzīvi.
 • Alkoholiskie dzērieni un smēķēšana: regulāra alkohola un cigarešu lietošana ir galvenais dažādu hronisku slimību cēlonis. Mēģiniet to lietošanu atmest.
 • Veselīgs uzturs: svaigs un veselīgs uzturs ir visu veidu uzturvielu un antioksidantu avots. Ēdienkartei savai pievienojiet dažādus dārzeņus, augļus un sulas. Jūs varat pievienojiet daudz citrusaugļu, jo tas ir bagātīgs antioksidantu avots. Ēdiet mājās gatavotu ēdienu cik vien iespējams.
 • Vingrojumi: katru dienu veiciet vingrinājumus, jogu un meditāciju. Tie ne tikai palīdzēs Jums “sadedzināt” liekās kalorijas, bet arī “sadedzināt” stresu. Vismaz 30 minūtes dienā veiciet fiziskās aktivitātes.
 • Relaksācijas paņēmieni: iepazīt relaksācijas paņēmienus, lai nomierinātu savu prātu, piemēram, dziļi elpojot, koncentrējoties, guļot ar skaņu un vieglu mūziku.
 • Laika vadība: veidojot savu laika grafiku veidojiet to ar mazu elastību un minot tiešus uzdevumus.

Šie ir būtiski soļi, kas jāpievieno mūsu dzīves stilam, lai saglabātu mūsu “pielāgojies un veiksmīgs”. Turklāt stresa vadības laikā mēs varam pievienot dažus augu izcelsmes bagātinātājus mūsu uzturā. Tie ir tīri 100% un nerada blakusparādības. Viņi palīdz uzlabot mūsu imunitāti, atmiņu un gremošanu, kā arī samazina hroniskas slimības.

Ajurvēdas loma stresa dziedināšanā

Ajurvēda ir vecākie Indijas Rig Veda (6000 gadu) raksti, kas izskaidro dzīves zinātni, un izcelsmi lielākākajām dabas un alternatīvajām formām. Tā apraksta, ka dzīve ir ķermeņa, sajūtu, prāta un “reinkarnējušās dvēseles” kombinācija.

Ajurvedā stress attiecas uz indivīda fizisko, garīgo un emocionālo celmu vai spriedzes summu. Stress rodas:

 • cīnoties par pārmaiņām vidē
 • pārvarot adaptīvās spējas un apdraudot to pastāvēšanu.

Stress atspoguļojas atšķirīgi dēļ personības, fiziskās izturības vai veselības.

Ajurvēda uzsver psihiskus traucējumus, kas izraisa stresu, kā piemēram:

 • Iekāre, dusmas, alkatība, maldīšanās
 • Greizsirdība, eiforija, skumjas un bēdas
 • Trauksme, neiroze un bailes

Iesaistītās slimības ir:

 • psihoze
 • konvulsīvie traucējumi
 • histērija
 • obsesija, ilūzija
 • reibonis un miegainība
 • neirastēnija
 • sensoras uztveres zaudēšana, kas izraisa komu
 • alkoholisms

Ājurvēdā, augi, kas stabilizē prātu, tiek klasificēti kā “Medhya rasayanas“. Šie augi

 • Dziļi baro neiroloģiskos audus un uzlabo intelektu
 • Darbojas kā nervu toniks
 • Izdala specifiskas molekulāras barības vielas smadzenēm un nomierina prātu, kā arī uzlabo koncentrēšanās spējas un atmiņu

Augi, kas noder, stresa gadījumā ir:

Miega vitānija un bakopa ir vislabāk pazīstamie augi garīgo slimību gadījumā, un tie ir izplatīti visā pasaulē.

Mēs esam Planet Ayurveda, kas ražo 100% tīras augu izcelsmes produktus. Mēs esam izstrādājuši divus dažādus produktus Jūsu stresa menedžmentam.

Ashwagandha capsule (500 mg)

Ashvagandha – efektīvais līdzeklis pret stresu

Ashwagandha (Withania somnifera) ir klasificēts kā “Rasayan” augs, kas nozīmē, ka tas ir atjaunojošs un veicina vitalitāti un ilgmūžību.

Ashwagandha sakņu ekstrakta kapsulas rezultātu nodrošina un regulāra to lietošana, palīdz pārvarēt stresu, trauksmi, depresiju, nogurumu, nervu sabrukumu, cukura diabētu izraisīto neiropātiju. Tās nostiprina muskuļus, relaksē ķermeni un prātu. Kā nervu toniks, tas uzlabo izturību un veiktspēju.

Pārliecinieties, ka artrīta ārstēšanas laikā Jūs kontrolējiet savu uzturu, kā norādījis ārsts. Kopumā izvairieties no piena produktiem, pārtikas produktiem ar augstu olbaltumvielu saturu, kartupeļiem un baklažāniem un sekojiet anti-Vata diētai.

Brahmi capsule (500 mg): 

Ājurvedā Brahmi (Bacopa monnieri) ir atzīts, kā prāta “asinātājs”. Brahmi ir labākais dabiskais papildinājums, lai uzlabotu atmiņas un izziņu. Tas

o Uzlabo koordināciju starp smadzenēm un neironiem, tādējādi palīdzot ilgtermiņa un īstermiņa atmiņā

o Palielina koncentrēšanās spējas, izturību un palīdz garīgā noguruma gadījumos

o Mazina trauksmi, stresu un asinsspiedienu

 

Devas: 1-2 kapsulas divas reizes dienā

Neto saturs: 60 kapsulas

Planet Ayurveda, Ashwagandha kapsulas (500 mg) un Brahmi kapsulas (500 mg) ir 100% tīras augu kapsulas, kas nerada blakusparādības.

AntiStress – Stress Support (500 mg)

Dabas dāvana efektīvai stresa mazināšanai.

Stress Support ir augu maisījums, kas relaksē ne tikai saspringtus nervus, bet arī atslābina stīvus muskuļus dēļ stresa.

Sastāvdaļas:

 •    Vitānijas saknes standartizēts ekstrakts (Withania somnifera) – 200 mg
 •    Baldriāna saknes standartizēts ekstrakts (Valeriana wallichii) – 200 mg
 •    Bakopas lapu standartizēts ekstrakts (Bacopa monnieri) – 100 mg

(c) Author: Ayurvedic doctor Dr. Tarun Kumar, Planet Ayurveda India.

(с) Tūlkojums SIA “ETOLARS”, Latvija, 2018.g., Planet Ayurveda pārstāvis Baltijā

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikātsEcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte