Planet Ayurveda™ – 100% dabīgā Ājurvēda no Indijas

Produkcija ar zīmolu Planet Ayurveda™ ir radusies pateicoties Vikrama Čauhana (kam ir medicīnas doktora grāds Ājurvēdas nozarē) inovatīvām idējām un viņa kaislīgai vēlmei kalpot cilvēcei. Viņa kompānija gūst arvien lielākus panākumus, līdz ar tās produkcijas cienītāju pieaugumu visās pasaules valstīs.

Tagad arī Latvijā ir radusies iespēja pasūtīt un izbaudīt augstās kvalitātes produktus no Planet Ayurveda™.

Kompānijai ir GMP sertifikāts (Good Manufacturing Practice – Labas ražošanas prakses sertifikāts); uzņēmums ir reģistrēts US-FDA (ASV Federālā zāļu tirdzniecības aģentūrā); atbilst ISO 9001:2008 kvalitātes standartam un eksportē savu produkciju Eiropas Savienībā, ASV, Dienvidaustrumu Āzijā un Āfrikā. Īpašs uzsvars tiek liekts uz pareizu izejvielu un augu izvēli preparātu ražošanā.

Planet Ayurveda™ piedāvā lielu skaitu augu izcelsmes preparātus.Planet_Ayurveda_India building

Planet Ayurveda™ konsekventi uzsver dabas augu ārstnieciskās īpašības un to labvēlīgo ietekmi uz parasto cilvēku.

Visi Ājurvēdas preparāti ar zīmolu Planet Ayurveda™ tiek ražoti saskaņā ar Indijas Ājurvēdas farmakoloģiskām formulām, formālām Indijas Veselības ministrijas un Veselības Labklājības ministrijas un Indijas Veselības departamenta prasībām, ka arī saskaņā ar striktiem GMP standartiem.

Visas izejvielas pirms to izmantošanas ražošanā tiek pārbaudītas, vispirms Indijā un vēlāk Eiropas Savienības sertificētās laboratorijās. Tās pārbauda uz mikroorganismu, sēņu un smago metālu klātbūtni. Pēc ražošanas procesa pabeigšanas gatavie preparāti tiek pārbaudīti atkārtoti. Šie pasākumi nodrošina Planet Ayurveda™ produkcijas atbilstību augstākajiem starptautiskiem kvalitātes standartiem. Tikai pēc visu testu sekmīgas pabeigšanas gatavs produkts tiek piedāvāts klientiem.

Planet Ayurveda™ filozofija.

Planet Ayurveda Latvia

Planet Ayurveda™ tiecas padarīt augu izcelsmes preparātus par katras ģimenes neatņemamu daļu visā pasaulē. Tieši tāpēc mēs pētām Ājurvēdas zinātnes mantojumu (Ājurvēda burtiski nozīmē „Zinātne par dzīvi”), kuram jau ir vairāk nekā 5000 gadu, mēs pielāgojam to mūsdienu zinātniskiem pētījumiem, lai izstrādātu efektīvas augu pārtikas piedevas, kas TIEŠĀM rada rezultātu.

Mēs vēlamies būt par uzticamu kompāniju veselības pētījumu jomā, kas ir saistīta ar augu izcelsmes preparātu ražošanu, mēs cienām ētiku, vērtības un mērķtiecīgu ilgtermiņa attīstību.

Mēs vēlamies izplatīt mūsu zināšanas par veselīgu dzīvesveidu ne tikai piedāvājot preparātus, bet arī aicinām pētīt Ājurvēdu kopā ar mums.”

Kāpēc Planet Ayurveda™ produkcija ir iedarbīga un pārspēj analogus?

1. Planet Ayurveda™ izmanto 100% veģetārās kapsulas, izgatavotas no augu celulozes, nevis cietā želatīna. Tradicionāli želatīns tiek iegūts no liellopu skrimšļiem un cūku iekšām. Želatīna kapsulas ir lētas un tiek izgatavotas, izmantojot ķimikālijas.

2. Planet Ayurveda™ izmanto 100% dabīgu tīru standartizētu augu ekstraktu, nevis parastus ekstraktus.

3. Planet Ayurveda™ piepilda kapsulas ar 500 mg standartizēta ekstrakta, savukārt daudzas kompānijas ražošanā izmanto tikai 250 mg augu ekstrakta vai pat vienkāršo augu pulveri.

4. Vienkārša augu pulvera izmaksas kompānijām ir minimālas, parastais augu ekstrakts ir 10 reizes dārgāks, savukārt mūsu standartizēts augu ekstrakts ir vel dārgāks par parasto.

5. Vairums ražotāju piepilda kapsulas tikai ar 250 mg augu ekstrakta un pārējos 250 mg aizvieto ar augu pulveri, ķimikālijām, miltiem un citām vielām, lai samazinātu savas izmaksas. Planet Ayurveda™ izmanto TIKAI standartizētus augu ekstraktus bez jebkādām ķimikālijām, konservantiem vai pildvielām.

6. Planet Ayurveda™ produkcija ir 100% dabīga pārtikas piedeva, ražota no dabiska augu ekstrakta ar 500 mg vai vairāk katrā kapsulā.

7. Visa augšminēta informācija attiecas uz Planet Ayurveda™ kapsulām. Tāpat Planet Ayurveda™ ražo 100% dabīgas organiskās augu tabletes un augu sulas no labākiem augstas kvalitātes augiem.

8. Planet Ayurveda™ ražo masāžas eļļas Pančkarmai un augu Ghrtithams (tie ir īpaši apstrādātie govju Ghi eļļā augi). Tie satur tikai 100% dabīgas vielas un tiek ražotas saskaņā ar gadsimtiem pārbaudītām tehnoloģijām.

Aplūkot Planet Ayurveda™ piedāvāto produkciju.

Uzklikšķinot šeit jūs ieraudzīsiet Planet Ayurveda™ produkciju, kuru varēsiet iegādāties mūsu veikalā.

2 thoughts on “Planet Ayurveda™ – 100% dabīgā Ājurvēda no Indijas

  • admin says:

   Да. Динара, есть возможность заказать нашу продукцию с доставкой в Казахстан.
   Мы осуществляем доставку по всему миру.
   Для уточнения стоимости доставки – свяжитесь с нами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *