Iepirkšanas grozs


Kā pasūtīt

Kā veikt pasūtījumu interneta veikalā Planet Ayurveda.lv?

Tas ir ļoti vienkārši! Jūs varat iegādāties preces mūsu vietnē bez reģistrācijas vai izveidojot savu kontu. Visi reģistrētie lietotāji nekavējoties saņem pastāvīgu 3% atlaidi pirkuma summai. Atlaides ir kumulatīvas.

1. Izvēlieties vēlamo preci vienā no kategorijām.

1.1.To var izdarīt preču sadaļā klikšķinot uz „Pirkt” pogas.

1.2. Vai noklikšķiniet uz attēla vai produkta apraksta teksta. Koriģējiet preču daudzumu, ja tas ir nepieciešams (Mēs vienmēr piedāvājam pievilcīgas atlaides pērkot vairākas preces vienības. Izmantojiet mūsu izdevīgus piedāvājumus). Noklikšķiniet uz “Pievienot grozam” pogas.

1.3. Jūs varat arī apvienot šos abus preču izvēles variantus.

1.4. Ja jūs vēlaties veikt samaksu par precēm, noklikšķiniet uz „Iepirkumu grozs” pogas.

2. Arī ja jūs vēlaties redzēt savus izvēlētos produktus grozā, kamēr vēl neesat veikuši pirkuma apmaksu – noklikšķiniet uz “ Iepirkumu grozs” pogu.

2.1. Kad esat gatavi veikt samaksu, noklikšķiniet uz „Pasūtījuma noformēšana” pogas.

Ja esat gatavi maksāt par pasūtījumu, noklikšķiniet uz pogas “Ar norēķinu kartes (Visa, MasterCard) vai Swedbank, SEB, Citadele, Luminor bankas pārskaitījums”.

Mēs izmantojam PaySera norēķinu sistēmu (Lietuva). Ērtai norēķiniem izvēlieties savu latvijas banku (Swedbank, SEB, Citadele, Luminor) lai norēķinātos no savas internetbankas

vai

izvēlieties “Ar norēķinu kartes”, lai veiktu maksājumu ar bankas kredītkarti vai debetkarti (jums būs jāievada kartes dati, trīsciparu kods kartes aizmugurē, un no 2021. gada 1. janvāra – papildus apstipriniet maksājumu savā internetbankā (saskaņā ar ievadu) jauna ES regula par drošu iepirkšanos tiešsaistē (PSD 2) – Direktīva (ES) 2015/2366.

Ja jūs izmantojat maksājumu sistēmu PayPal_2014_logo.svg– jūs varat doties tieši uz maksājumu sistēmas PayPal logu, noklikšķinot uz pogas “Check out with PayPal“.

2.2. Lai noformētu savu pasūtījumu, jums ir jāievada e-pasta adrese un daži citi dati. Ja jūs pērkat mūsu veikalā pirmo reizi – lūdzu aizpildiet mūsu vienkāršo pasūtījuma formu. Ja iepriekš jau esat veikuši pirkumu mūsu veikalā, tad izmantojiet “Pieslēgties” pogu.

2.3. Mēs cenšamies piedāvāt visas preces ar izdevīgu piegādi pa pastu, kurjeru vai ar pakomātu tieši jums mājās vai uz darbu.

UZMANĪBU! PASŪTĪJUMIEM VIRS EUR 30 – BEZMAKSAS PIEGĀDE

uz Venipak, Omniva, DPD PAKOMĀTIEM

vai Pickup punktiem!

Ja dzīvojat Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, tad izmantojiet pirmo variantu. Ja dzīvojat Eiropas Savienībā – tad otru. Ja jūs dzīvojat citā valstī – izmantojiet pēdējo variantu. Mēs garantējam labāko cenu piegādei jebkurā mūsu Planētas vietā, bet cenas aprēķins var aizņemt kādu laiku. Ja pasūtījuma piezīmēs neesat norādījis vēlamo pakomatu – nosūtīšana tiks veikta tuvākajā adreses pakomatā.

5.1.: Bezmaksas saņemšana mūsu noliktavā Rīgā, Jūrkalnes iela 1, (Šampēteris rajons).

Iepriekš lūdzu zvaniet uz noliktavu pa tālruni +371 271 222 33.

6. Izvēlaties jūsu pasūtījuma samaksas veidu. Mēs piedāvājam vairākus samaksas variantus un vismaz viens no tiem derēs arī jums.

6.1. Ja jūs vēlaties maksāt ar PayPal, tad uzreiz atvērsies PayPal logs, kur jūs varēsiet veikt samaksu. Ja jums ir bankas kredītkarte vai debetkarte, tad tas ir ērtākais veids kā samaksāt par pasūtījumu. Jūs neko nepārmaksāsiet.6.2. Ja jūs izvēlaties citu maksāšanas veidu, tad atvērsies atbilstošais logs, kur jums vajadzēs norādīt nepieciešamu informāciju.

6.2. Ievadiet savu e-pasta adresi. Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājuma vēstuli un citu svarīgu informāciju par jūsu pirkumu. Neuztraucieties, mēs neizmantosim jūsu e-pasta adresi reklāmas nolūkos un tā nebūs pieejama trešajām personām. Visa jūsu personiskā informācija ir labi aizsargāta ar drošu šifrēšanu, saskaņā ar jaunākajām ES un Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām. (drošības sertifikāts COMODO EV SSL 2048 Bit)***

6.3. PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA. Maksājot ar maksājumu kartēm vai izmantojot PayPal maksājumu sistēmu, personas dati netiek nodoti tiešā veidā, netiek glabāti mūsu vietnē www.PlanetAyurveda.lv un netiek nodoti trešajām personām. Naudas darījumu drošību nodrošina vismodernākās Visa, MasterCard, PayPal maksājumu sistēmu šifrēšanas tehnoloģijas.

*(drošības sertifikāts COMODO EV SSL 2048 Bit –  Viens no prestižākajiem un drošākajiem mūsdienu e-komercijas nozarē. EV (paplašināta pārbaude) – angļu valodas tulkojums – paplašināta pārbaude. Šo sertifikātu izsniedz tikai pēc uzņēmuma sertifikāta saņēmēja (SIA “ETOLARS”) padziļinātas un detalizētas pārbaudes, izmantojot Latvijas Republikas Komercreģistra datus. Visus datus no apmeklētāja uz vietni www.PlanetAyurveda.lv aizsargā 2048 bitu šifrēšanas atslēga, kuru nevar uzlauzt. Tas nodrošina vietnes apmeklētāja personas datu pilnīgu drošību. Skaidrības labad pārlūka adreses joslā vietnes nosaukums ir iezīmēts zaļā krāsā, tajā ir slēdzenes ikona un sākas ar https: //.

 

7.1. Jūs varat izveidot savu profilu mūsu datubāzē, lai ātrāk un ērtāk iepirkties nākamo reizi. Bet tas nav obligāti.

7.2. Pārbaudiet sava pasta adreses pareizību, kā arī tālruņa numuru, lai varētu operatīvi sazināties ar kurjeru vai mūsu menedžeri, ja jums ir radušies jautājumi par jūsu pasūtījumu.

Pārbaudiet visu informāciju par jūsu pasūtījumu, un, ja viss ir kārtībā, noklikšķiniet uz “Pasūtīt” pogas.

Jebkurā pasūtījuma noformēšanas brīdī jūs varat atgriezties pie preču izvēles, papildināt vai izņemt preces pēc saviem ieskatiem. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz “Iepirkuma grozs” pogas. Jūsu izvēlētie dati netiks zaudēti. Jūtieties brīvi!

9.1. Ja šodien jūs nepaspējat pabeigt savu pasūtījuma noformēšanu jebkāda iemesla dēļ (pamodās bērns, atnācis priekšnieks, nolēmāt noskaidrot vai nevajag draugam vai draudzenei arī pasūtīt kādas no mūsu noderīgām precēm u.c.) – varat viegli pārtraukt pieteikuma noformēšanu un atgriezties jebkurā citā laikā. Mūsu sistēma glabā pārtraukto pasūtījumu datus līdz 30 dienām.

10. ATLAIŽU KOPONI: Lai izmantotu kuponu – ievadiet kupona kodu sadaļā Ievadiet atlaides kodu un noklikšķiniet uz pogas Izmantot. Sistēma pārbaudīs kuponu un pārrēķinās pasūtījuma kopējo summu, ja kupons ir derīgs.

10.1. ATLAIŽU KOPONI + BEZMAKSAS PIEGĀDE: mēs novērtējam savus klientus, kuri ir gatavi iegādāties kvalitatīvus produktus veselībai. Mūsu veikalā jūs varat izmantot savu pieejamo vienu no mūsu kupona kodiem vienlaikus ar bezmaksas piegādi visiem pasūtījumiem virs 30 eiro (Latvijā) vai 80 eiro (Polijai, Krievijai un NVS valstīm).

11. ATTEIKUMA TIESĪBAS. Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no precēm, nepaskaidrojot iemeslus un mēs atlīdzināsim visu pirkuma summu, izņemot piegādes izmaksas, ar noteikumu, ka preces nav izmantota, nav tikusi atvērta, bojāta vai kaut kā citādi zaudējusi savu sākotnējo vērtību. Lai preces atdotu, jāinformē mūsu kompānija SIA “ETOLARS”, nosūtot informatīvu e-pastu brīvā formā uz adresi: info@planetayurveda.lv. Pēc tam preces ir jānosūta par saviem līdzekļiem pa pastu, kurjeru vai personīgi jānodod mūsu uzņēmuma pārstāvim birojā – Jūrkalnes iela 1, Rīgā, Latvijā. Pēc preču saņemšanas no jums un to pārbaudes, mēs atmaksāsim pilnu vērtību 3 darba dienu laikā uz jūsu norādīto bankas kontu, kuru jūs norādījāt savā pieteikumā pa e-pastu info@planetayurveda.lv

11.1. TIESĪBAS VEIKT PREČU APMAIŅU. Tā vietā, lai atmaksātu pirkuma summu, jūs pēc saviem ieskatiem varat apmainīt savu neapmierinošo preci vai kļūdaini izvēlēto preci pret citu, identisku vai ar mazāku cenu. Ja vēlaties apmainīt preces pret precēm ar dārgākām cenām, jums būs jāpiemaksā cenas starpība un jāatbilst visiem iepriekš minētajiem nosacījumiem par preču atgriešanu / apmaiņu. Preču piegādi apmaiņai maksā Pircējs papildus.

Priecājieties un rūpējieties par sevi un saviem mīļajiem!

Patīkami un lietderīgi jums iepirkties!

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte