Iepirkšanas grozs


Paaugstināts asinsspiediens

AUGU VALSTS PRODUKTI PAAUGSTINĀTA ASINSSPIEDIENA KONTROLEI

Asinsspiediens ir spēks, ar kādu asinis spiežas pret artēriju sienām. Parasti cilvēkiem sistoliskais spiediens ir mazāks par 120 mm Hg, un diastoliskais spiediens ir mazāks par 80 mm Hg. Mērot asinsspiedienu spiediens, pie kura var dzirdēt pirmo pulsa skaņu, sauc par “sistolisko asinsspiedienu”mērierīces aprocē ir samazināts, impulsa skaņas ir kādu laiku dzirdamas, un pēc tam tās atkal pazūd, pēc skaņas pazušanas tas tiek saukts par “diastolisko spiedienu”.

Ja ir paaugstināts asinsspiediens sistoliskais spiediens var būt lielāks par 160 mm Hg, bet diastoliskais spiediens arī ir lielāks par 100 mm Hg. Asinsspiediena izmaiņas notiek dienas laikā, tas palielinās, kad cilvēks ir satraukts, nervozē vai pēkšņi kļūst aktīvs.

Šī augstā asinsspiediena medicīniskais termins ir hipertensija un to sauc arī par “kluso slepkavu”. Tas nozīmē, ka sākotnējie simptomi nav, bet laika gaitā tiek izraisītas hroniskas slimības un kas var izraisīt arī sirdslēkmes. Jo augstāks asinsspiediens, jo augstāks sirdslēkmes attīstības risks.
Cilvēkiem ar paaugstinātu asinsspiedienu var parādīties galvassāpes, reibonis, neskaidra redze, slikta dūša, vemšana, sāpes krūtīs un elpas trūkums. Šīm pazīmēm ir obligāti jāpievērš uzmanība un jākonsultējas ar savu ārstu.

Lai ārsts tālāk novērtētu sirdsdarbības ātrumu un tās ritmu tiek veikta elektrokardiogramma. Lielākā daļa ārstu visticamāk ieteiks medikamentus, lai varētu kontrolēt paaugsto asinsspiedienu.

Asinsspiediena kontrolēšana saviem spēkiem:

Noteikti ir jāievēro pareizs uzturs. Vajag lietot uzturā dārzeņus un augļus, kas palīdz kontrolēt asinsspiedienu.

Daudzi cilvēki meklē augu valsts produktus, lai dabiski uzturētu normālu asinsspiedienu, kas nāk no Ajūrvēdas medicīnas, kas ir rūpīgi atlasīti, lai līdzsvarotu un regulētu asinsspiedienu. Augi mazina saspringumu asinsvados un uzlabo sirds spēju efektīvi sūknēt asinis. Augi, pilnīgi dabiski palīdz kontrolēt asinsspiedienu, kā arī palīdz pārvarēt nopietnas blakusparādības, kas radušās lietojot medikamentus.
Mūsu augu izcelsmes produktiem ir nozīmīga loma augsta asinsspiediena normalizēšanai un tie ir lieliski piemēroti sirdij.

Lieliski tam piemēroti ir mūsu uztura bagātinātāji – Ashwagandha un Arjuna.

Tatad Ardžuna (Arjuna) ir milzīgs koks, taču šī koka miza ir ļoti noderīga daudzu sirds slimību, piemēram, sirds mazspējas, stenokardijas, miokarda infarkta, augsta holesterīna līmeņa, augsta asinsspiediena un nosprostotu koronāro artēriju gadījumos. Planet Ayurveda kapsulās ir ardžunas koka mizas ekstrakts.

Savukārt Ashwagandha (Indijas žeņšeņs) tiek izmantots, lai nomierinātu nervus un stiprinātu tos, nodrošinot tiem vajadzīgās uzturvielas.

Ashwagandha un Arjuna uztura bagātinātāji ir tīras, dabiskas veģetārās kapsulas un sniedz pašu labāko sirds aprūpei bez jebkādām blakusparādībām, kas parasti rodas lietojot tradicionālos medikamentus.

 

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikātsEcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte