Kā samaksāt

Kā samaksāt par pasūtījumu Planet Ajūrvēda ™ interneta veikalā?

Tas ir ļoti vienkārši un izdevīgi!

Mēs strādājam ar visiem mūsdienu maksāšanas līdzekļiem un piedāvājam savus produktus par izdevīgu cenu, bez slēptās maksas vai komisijas. Pēc preces izvēles vienā no piedāvātām mūsu veikala kategorijām, dodieties uz jūsu iepirkumu grozu un izvēlaties maksāšanas veidu jūsu pasūtījumam. Mēs piedāvājam vairākus samaksas variantus un vismaz viens no tiem derēs arī jums.

1. Ja jūs vēlaties maksāt ar  PayPal_2014_logo.svg tad uzreiz atvērsies PayPal logs, kur jūs varēsiet veikt samaksu. Ja jums ir bankas kredītkarte vai debetkarte, tad tas ir ērtākais veids kā samaksāt par pasūtījumu. Jūs neko nepārmaksāsiet!

2. Ja jūs izvēlaties citu maksāšanas veidu, tad atvērsies atbilstošais logs, kur jums vajadzēs norādīt nepieciešamu informāciju.

2.1. Mēs esam nodrošinājuši jūs ar vairākiem samaksas veidiem pa internetu vai ar citiem uzticamiem naudas pārskaitīšanas variantiem. Ja jūs neuzticaties pirkumiem internetā ar bankas karšu palīdzību (kaut tas ir drošs un ērts veids veikt samaksu), tad jūs varat izmantot bankas pārskaitījumu, izmantojot maksājuma rīkojumu. Tas aizņems nedaudz vairāk laika, lai sagatavotu jūsu pasūtījumu piegādei, tomēr mēs centīsimies nekavējoties paziņot jums par jūsu pasūtījuma statusu.

2.2. Varbūt jūs vel nezināt, bet nesen ir parādījies vel viens izdevīgs samaksas veids bez slēptās maksas vai komisijas – TransferWise logowww.TransferWise.com. Labi zināms angļu uzņēmējs Sers Ričards Brensons (kompānija Virgin, Virgin Atlantic) ir viens no šā maksāšanas servisa dibinātājiem. Viņš ir zināms pionieris inovāciju jomā un TransferWise.com nav izņēmums. Izmantojot šo maksāšanas servisu jūs ne tikai varēsiet samaksāt par savu pasūtījumu mūsu veikalā, bet arī nosūtīt naudu saviem radiniekiem vai draugiem daudz izdevīgāk nekā ar bankas pārskaitījumu. Izmantojiet šo uzticamu maksāšanas veidu! Patīkami un lietderīgi jums iepirkties!