Iepirkšanas grozs


Kā samaksāt

Kā samaksāt par pasūtījumu Planet Ayurveda™ interneta veikalā?

Tas ir ļoti vienkārši un izdevīgi!

Mēs strādājam ar visiem mūsdienu maksāšanas līdzekļiem un piedāvājam savus produktus par izdevīgu cenu, bez slēptās maksas vai komisijas.

Mēs pieņemam maksājumus ar kredītkartēm Visa, MasterCard; izmantojot PayPal un PaySera; ar bankas pārskaitījumiem uz IBAN kontu.

Pēc preces izvēles vienā no piedāvātām mūsu veikala kategorijām, dodieties uz jūsu iepirkumu grozu un izvēlaties maksāšanas veidu jūsu pasūtījumam. Mēs piedāvājam vairākus samaksas variantus un vismaz viens no tiem derēs arī jums.

Ja jūs vēlaties maksāt ar  PayPal_2014_logo.svg tad uzreiz atvērsies PayPal logs, kur jūs varēsiet veikt samaksu. Ja jums ir bankas kredītkarte vai debetkarte, tad tas ir ērtākais veids kā samaksāt par pasūtījumu. Jūs neko nepārmaksāsiet!

Ja jūs izvēlaties citu maksāšanas veidu, tad atvērsies atbilstošais logs, kur jums vajadzēs norādīt nepieciešamu informāciju.

Mēs esam nodrošinājuši jūs ar vairākiem samaksas veidiem pa internetu vai ar citiem uzticamiem naudas pārskaitīšanas variantiem. Ja jūs neuzticaties pirkumiem internetā ar bankas karšu palīdzību (kaut tas ir drošs un ērts veids veikt samaksu), tad jūs varat izmantot bankas pārskaitījumu, izmantojot maksājuma rīkojumu. Tas aizņems nedaudz vairāk laika, lai sagatavotu jūsu pasūtījumu piegādei, tomēr mēs centīsimies nekavējoties paziņot jums par jūsu pasūtījuma statusu.

EcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Jauns e-katalogs
Katalogs 2021-2022
Mēs iesakām pret vīrusiem
Imunitātes stiprināšana