Iepirkšanas grozs


Kā samaksāt

Kā samaksāt par pasūtījumu Planet Ayurveda™ interneta veikalā?

Tas ir ļoti vienkārši un izdevīgi!

Mēs strādājam ar visiem mūsdienu maksāšanas līdzekļiem un piedāvājam savus produktus par izdevīgu cenu, bez slēptās maksas vai komisijas.

Mēs esam nodrošinājuši jūs ar vairākiem samaksas veidiem pa internetu vai ar citiem uzticamiem naudas pārskaitīšanas variantiem. Ja jūs neuzticaties pirkumiem internetā ar bankas karšu palīdzību (kaut tas ir drošs un ērts veids veikt samaksu), tad jūs varat izmantot bankas pārskaitījumu, izmantojot maksājuma rīkojumu. Tas aizņems nedaudz vairāk laika, lai sagatavotu jūsu pasūtījumu piegādei, tomēr mēs centīsimies nekavējoties paziņot jums par jūsu pasūtījuma statusu.

Mēs pieņemam maksājumus ar kredītkartēm Visa, MasterCard; izmantojot PayPal un PaySera; ar bankas pārskaitījumiem uz IBAN kontu.

Pēc preces izvēles vienā no piedāvātām mūsu veikala kategorijām, dodieties uz jūsu iepirkumu grozu un izvēlaties maksāšanas veidu jūsu pasūtījumam. Mēs piedāvājam vairākus samaksas variantus un vismaz viens no tiem derēs arī jums.

 

  1. Apmaksa ar bankas karti vai bankas pārskaitījumu no Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Revolut, N26 u.c.a) Izvēlieties savu internetbanku, tiks atvērta PaySera maksājumu pakalpojuma lapa. Noklikšķiniet uz “Piekrītu” un tiksiet novirzīts uz savu internetbanku. Veiciet maksājumu no sava konta parastajā veidā, neievadot kartes datus.b) Maksājumu kartes. Izvēlieties šo vienumu, ja vēlaties maksāt ar MasterCard vai Visa bankas karti.

2. Ja jūs vēlaties maksāt ar  PayPal_2014_logo.svg tad uzreiz atvērsies PayPal logs, kur jūs varēsiet veikt samaksu. Jūs neko nepārmaksāsiet!

Jūs varat veikt tiešu pārskaitījumu uz mūsu PayPal kontu. Apmaksu sūti uz info@planetayurveda.lv.

Neaizmirstiet norādīt pasūtījuma numuru.

3. Samaksa uz bankas kontu.

Jūs varat veikt bankas pārskaitījumu uz jebkuru no mūsu bankas kontiem.

Neaizmirstiet norādīt pasūtījuma numuru.

 

Konts: LV18UNLA0055001971688

Banka: SEB banka AS

SWIFT: UNLALV2X

vai

Konts: LV42HABA0551050661391

Banka: Swedbank AS

SWIFT: HABALV22

vai

Konts: LT683500010003228715

Banka: PaySera LT UAB

SWIFT: EVIULT2VXXX

Laimīgu un noderīgu iepirkšanos!

EcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Jauns e-katalogs
Katalogs 2021-2022
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte