Iepirkšanas grozs


Ājurvēdas pamatprincipi

ayurvedic_herbs “Kam ir lemts pastāvēt, tas pastāvēs neatkarīgi no izmaiņām, kuras skar pasauli.”

Ikviena zinātne, kas ir pielietojama prakstiskajā dzīvē, izdzīvo cauri paaudzēm un plūstoši tiek pārnesta no vienas paaudzes nākamajai. Dabu nevar apmānīt, tai ir savi unikāli līdzekļi kā radīt vai iznīcināt dažādas sistēmas, un mēs joprojām paliekam tikai skatītāji, iezīmēti un pēc tam izdzēsti laika straumē. Ājurvēda ir zinātne, kas saskārusies ar dažādu attieksmi dažādos laikos, tomēr vēl arvien pastāv kā vadošā alternatīvā veselības aprūpes un uzlabošanas sistēma. Ājurvēda ir arī pasaules senākā veselības aprūpes zinātne. Rakstītā tradīcija stiepjas 5000 gadu sirmā senatnē, bet šīs zinātnes mutiskās tradīcijas sākotne ir paslēpusies sensenu laiku tumsībā.

 

Ājurvēdas pamatprincipi

Ājurvēda apraksta trīs galvenos fundamentālos bioloģiskās konstitūcijas tipus – VATA, PITTA UN KAPA, kas tiek saukti arī par “tri-enerģijām”.

Šie fundamentālie spēki pilnībā valda pār Visumu un ir atbildīgi par planētu kustību (VATA), planētu veidošanos un iznīcināšanu (PITTA) un dzīvības uzturēšanu (KAPA). Šīs tri-enerģijas atrodas ikvienā dzīvā būtnē un ir atbildīgas par tās veselību un slimību.

Viņu līdzsvars ir veselība jeb harmonijā, turpretī disbalanss – slimība jeb haoss.
Šīs trīs enerģijas pārvalda visus dzīvības procesus visos mūsu dzīves līmeņos.

  • VATA valda pār kustību,
  • PITTA pār visu siltumu un transormācijām,
  • KAPA pār visiem augšanas procesiem, strukturēšanos un mitrumu.

 

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikātsEcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte