Iepirkšanas grozs


Hipokortizolisms (Addisona slimība)

Šajā modernajā pasaulē ir ļoti maz iespējams, ka cilvēki nesaskaras ar veselības sarežģījumiem. Arī hormonālie traucējumi ir samērā bieži sastopami, un tai skaitā arī hipokortizolisms. Pētījumā tika konstatēts, ka 1-2 no 100 000 cilvēkiem cieš no šīs slimības.

Hipokortisolisms ir endokrīnās sistēmas traucējumi, dēļ kā virsnieru dziedzeri nenodrošina pietiekamu kortizola un aldosterona veidošanos kā rezultātā rodas nieru mazspēja. Nepareizas kortizola hormonu veidošanās sekas virsnieru dziedzerī ir tādas, ka mūsu pašu imūnsistēma kļūdas dēļ sāk uzbrūk pati sev.

 

 

 

Kā var rasties šī slimība?

Primāra virsnieru mazspēja var veidoties, ja ir asiņošana virsnieru dziedzeros, infekcija virsnieru dziedzeros, tuberkuloze vai arī ir vēža metastāzes.

Sekundārā virsnieru mazspēja rodas, ja hipofīzi ietekmē kāda medicīniska manipulācija, kas izraisa nepietiekamu adrenokortikotropā hormona (ACTH) ražošanu. Šis hormons ir atbildīgs par virsnieru garozas darbību, lai tā savukārt ražotu savus hormonus.

Kā var rasties šī slimība? Tā var rasties, ja cilvēki lieto kortikosteroīdus, lai ārstētu dažādas citas veselības problēmas un pēkšņi pārtrauc to lietošanu.

Hipokortizolisma simptomi, kas parādās pakāpeniski laika gaitā:

 • Vājums muskuļos
 • Apetītes zudums
 • Nogurums
 • Samazināts cukura līmenis asinīs (hipoglikēmija)
 • Slikta dūša
 • Caureja
 • Sāpes muskuļos un locītavās
 • Vēlme pastirpināti lietot uzturā sāli
 • Matu izkrišana
 • Depresija
 • Seksuāla disfunkcija (sievietēm)
 • Svara zudums
 • Ādas aptumšojums (hiperpigmentācija)

Hipokortizolisma simptomi, kas parādās pekšņi:

 • Sāpes kājās, vēderā un muguras lejasdaļā
 • Smagi dehidratācijas apstākļi, piemēram, vemšana un caureja
 • Apziņas zudums
 • Hipoglikēmija
 • Hiperkalēmija (augsts kālija līmenis) un hiponatriēmija (zems nātrija līmenis)

Kādas ir virsnieru mazspējas komplikācijas?

 • Virsnieru mazspēja ir jāārstē, jo ārstēšanas aizkavēšanās var izraisīt komu un nāvi
 • Sirdskaite
 •  Insults, kad tiek pārtraukta asins piegāde smadzenēm
 •  Hipoksija, var rasties arī tad, ja ķermeņa audos nav pietiekami daudz skābekļa
 •  Hipovolēmisks šoks var rasties arī tad, ja sirds nespēj sūknēt asinis tālāk organismā.

Ājurvēdiskais skatījums

Ājurvēda ir dzīves zinātne, tā ir radusies pirms 5000 gadiem. Tai ir holistiska pieeja slimības ārstēšanai bez blakusparādībām.

Ājurvēdā ir trīs enerģijas, kas ir atbildīgas par veselīgu ķermeni un tās ir: Vata, Pitta un Kapha un visas kopā tās pazīstamas kā tridoshas. Jebkuru no šo enerģiju nelīdzsvarotība izraisa veselības problēmas. Ajurvēdā ir dažādi augi, kas ir noderīgi veselības traucējumu novēršanai.

Saskaņā ar Ķīnas tradicionālo medicīnu, Addisona slimību var ārstēt ar augu izcelsmes produktiem un akupunktūru. Papildus šiem cilvēkiem, kuri dodas pie akupunktūrista viņiem tiek norādīts, ka vajag uzņemties vairāk rūpes par veselīgu uzturu un izvairīties no tādiem pārtikas produktiem kā šokolāde, bezalkoholiskie dzērieni, kofeīns, alkohols un baltie milti.

Planet Ayurveda™ augu izcelsmes uztura bagātinātāji Addisona slimības gadījumā

Planet Ayurveda ir augu produktu ražošanas uzņēmums, kas piedāvā dažādus augu izcelsmes produktus, piemēram, augu kapsulas, augu izcelsmes tabletes, augu izcelsmes pulverus un augu izcelsmes skaistumkopšanas produktus, kas ir 100% tīri un droši lietošanai. Augu efektivitāti laboratorijā pārbauda pirms augu izcelsmes produkta izgatavošanas. Visi produkti tiek ražoti sadarbībā ar pieredzējušiem Ajurvēdas ārstiem.

Addisona slimības paka

PĒRC TAGAD

PRODUKTU APRAKSTI:

ASHWAGANDHA

Ashwagandha kapsulas ir ražotas no vitānijas (Withania somnifera) tīrā ekstrakta. Šim augam ir liela medicīniska nozīme senajā Ajurvēdā, jo tas satur steroīdos alkaloīdus un laktonus, kas efektīvi darbojas virsnieru dziedzera darbības traucējumu novēršanā un tādejādi palīdz līdzsvarot hormonus organismā. Šis augu izcelsmes uztura bagātinātājs cilvēkiem ar Addisona slimību sniedz atvieglojumu un ir ar pozitīvu atgriezenisko saiti.

Lietošana – vienu kapsulu divas reizes dienā ar tīru ūdeni pēc ēdienreizēm.

 

 

 

 

CURCUMIN

Curcumin kapsulas ir arī brīnišķīgs uztura bagātinātajs, kas ir pagatavots no kurkumas (Curcuma longa) tīrā ekstrakta. Kurkumas augā ir aktīvā viela – kurkumīns, kas palīdz veicināt virsnieru dziedzera darbību, tādējādi palielinot kortizona veidošanos, tādēļ tā ir efektīva Addisona slimības novēršanai.

Lietošana – vienu kapsulu divas reizes dienā ar tīru ūdeni pēc ēdienreizēm.

 

 

 

 

 

IMMUNE BOOSTER

Immune Booster ir maģiski brīnumains uztura bagātinātājs, tas ir efektīvs, novēršot Addisona slimību un ir noderīgs imunitātes stirpināšanai. Tas sastāv no četrām sastāvdaļām, piemēram, vīnogu sēklām (Vitis vinifera), kolostruma (pirmpiena) (Bovine colostrums), filanta (Phyllanthus niruhi) un zaļā tējas (Camellia sinesis).

Lietošana – vienu kapsulu, divas reizes dienā ar tīru ūdeni pēc ēdienreizēm.

 

 

 

 

 

Fenugrek
Fenugrek

FENUGREEK

Fenugreek uztura bagātinātājs ir gatavotas no tīras grieķu trigonellas (Trigonella foenum graecum) ekstrakta. Šajā augā ir dažādi aktīvie savienojumi, piemēram, fosfāti, lecitīns, trigonelīns, holīns, trimetilamīns un dzelzs, kas ir ļoti efektīvi darbojas Addisona slimības gadījumā.

Lietošana – vienu kapsulu, divas reizes dienā ar tīru ūdeni pēc ēdienreizēm

 

 

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikātsEcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte