IepirkŔanas grozs


👨🏼‍⚕️ Indijas ārsta seminārs un konsultācijas Latvijā 18.-20.03.2023.

2023. gada 18. un 19. martā klÄ«nikas Planet Ayurveda dibinātājs un galvenais ārsts Indijā doktors Vikrams Čauhans dalÄ«sies ar mums zināŔanās par “DzÄ«vÄ«bas zinātni” ā€“ Ŕādi tiek tulkots termins “Ājurvēda“.

Kāpēc Å”is seminārs var interesēt ne tikai tos, kuri strādā un konsultē veselÄ«bas, uztura vai fitnesa jomā?

Tas viss ir saistÄ«ts ar ārsta Vikrama plaÅ”o klÄ«nisko pieredzi, ko viņŔ ir uzkrājis un papildina vairāk nekā 22 gadus.
Ājurvēdas ārsta izglÄ«tÄ«ba Indijā ietver ne tikai seno tekstu un augu Ä«paŔību zināŔanas, bet arÄ« obligātās zināŔanas par “rietumu” medicÄ«nu – ar visām prasÄ«bām, lai izprastu Ä·ermeņa funkcijas, zāļu iedarbÄ«bu un diagnostiku.

Dakteris Vikrams katru dienu konsultē ap 50 (!!!) cilvēku. Tas viņa galvā rada milzÄ«gu “datu bāzi”, kuru viņŔ pielieto, papildina un uzlabo.

Dr Vikram sarežģītas lietas izskaidro ļoti vienkārÅ”i. Veido loÄ£isku izpratni par cēloņiem un sekām ā€“ kas izraisÄ«ja slimÄ«bas sākÅ”anos, un kas ir jādara (un kā), lai to novērstu.

Tāpēc komunikācija ar dakteri Vikramu, apgÅ«stot zināŔanas, ar kurām viņŔ dalās ar pasauli, noderēs visiem cilvēkiem, kuri nodarbojas ar savu attÄ«stÄ«bu, izglÄ«tÄ«bu un interesējas par veselÄ«bu.

Iesakām atrast laiku 2023. gada 18. un 19. martam, un pavadÄ«t tos skaistā vietā – viesnÄ«cā Lielupe JÅ«rmalā (Bulduros), skaistajā Panorāmas zālē virs priedēm, ar skatu uz jÅ«ru.

Sanga – patÄ«kama kompānija – jums bÅ«s garantēta. DzÄ«va komunikācija ar domubiedriem, seansu starplaikos pie kafijas vai tējas tases (iekļauts dalÄ«bas maksā), pastaigas gar jÅ«ru pusdienu pārtraukumā, laiks sev veselas divas dienas – Å”ie brīži ir svarÄ«gi katram no mums par psiholoÄ£isko veselÄ«bu.

Pilna dalÄ«bas iespēja ir 2 dienas viesnÄ«cā, ar nakŔņoÅ”anu mājÄ«gā istabiņā, ar SPA un peldbaseina apmeklējumu, ar pusdienām un vakariņām restorānā. Un apgÅ«t jaunas lietas.

Vari uzaicināt sev tuvu cilvēku un pavadÄ«t Å”o laiku JÅ«rmalā labas viesnÄ«cas siltā komfortā sava un sava ceļabiedra labā.

Dažādas dalības iespējas ir aprakstītas mūsu darbnīcas lapā. Ir arī detalizēta programma.

Lai daktera Vikrama zināŔanas kļūtu par zināŔanām, nevis tikai informāciju, katrs dalÄ«bnieks dāvanā saņems daktera Vikrama jaunās grāmatas eksemplāru latvieÅ”u valodā “DzÄ«ves vieduma rokasgrāmata”. Starp citu, seminārā var saņemt arÄ« autora autogrāfu.

Un, protams, personÄ«gās konsultācijas – pie daktera Vikrama varat pierakstÄ«ties 2023. gada 20. martā (pirmdien) pa tālruni +371 27080606 (WhatsApp) vai e-pastu info@planetayurveda.lv.

Konsultācijas cena 50 eiro.
Semināra dalÄ«bniekiem – samazināta cena 40 eiro.
Konsultācijas ilgums 15 minūtes.
Vienam klientam var rezervēt ne vairāk kā 2 laika periodus.

Vietu skaits ierobežots laika ierobežojuma un lielā pretendentu skaita dēļ.

Dr. Vikram ir liela pieredze veiksmÄ«gā sirds, nieru, aknu, kuņģa-zarnu trakta slimÄ«bu – kuņģa čūlu un kairinātu zarnu sindroma, ādas slimÄ«bu, autoimÅ«no slimÄ«bu – psoriāzes, alerÄ£iju, ITP, miega traucējumu, demences, atmiņas un uzvedÄ«bas ārstÄ“Å”anā. traucējumi utt.

Seminārs un konsultācijas notiks angļu valodā ar tulkojumu latvieŔu valodā (seminārs) vai krievu valodā (konsultācija).

Tas ir liels gods un laime uzņemt dakteri Vikramu Latvijā. Mēs to esam gaidÄ«juÅ”i kopÅ” 2019.
Nepalaidiet garām savu iespēju!

Saite uz lapu ar semināra aprakstu un reÄ£istrācijas anketu atrodama Å”ajā saitē:
https://planetayurveda.lv/seminars2023/

Logo Planet AyurvedaĀ® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet AyurvedaĀ® zÄ«molu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte