IepirkŔanas grozs


💰 Regulāras atlaides 20-30% pastāvÄ«gajiem klientiem

Ājurvēda savos klasiskajos tekstos, no kuriem daži ir vairāk nekā 3-4 tÅ«kstoÅ”us gadu veci, skaidro, ka tā palÄ«dz novērst slimÄ«bas cēloņus, nevis tikai simptomus.

Bet, lai to panāktu, ir nepiecieÅ”ams dzert. augu preparātu kurss. Ājurvēdai ir kumulatÄ«vs efekts, ko rada augu vai minerālvielu labvēlÄ«go Ä«paŔību iedarbÄ«ba.

Protams, ir daži augi, kas sniedz tÅ«lÄ«tēju atvieglojumu. Å Ä« ievērojamā Ä«paŔība ir raksturÄ«ga daudziem Planet AyurvedaĀ® preparātiem, Ä«paÅ”i pateicoties augstajai un garantētajai barÄ«bas vielu koncentrācijai mÅ«su piedāvātajos standartizētajos ekstraktos.

Taču ir arÄ« hroniskas, novārtā atstātas Ä·ermeņa problēmas, kurām nepiecieÅ”ama ilgāka uzmanÄ«ba. Klasiskajos tekstos minēts kursa ilgums aptuveni 108 dienas (apmēram 3 mēneÅ”i).

Lai iedvesmotu iziet pilnu kursu un atbalstītu mūsu klientus, piedāvājam ievērojamas atlaides līdz pat 20% vai pat 30%!

Lai tos saņemtu, ir jāreģistrējas mūsu mājaslapā un jāparakstās uz e-pasta jaunumiem (daži no tiem ir slepeni un atklātajos medijos tos nereklamējam)

Divas lÄ«dz trÄ«s reizes mēnesÄ« saņemsiet e-pastu ar Ä«paÅ”u atlaidi kupona kodu, kuru jus varetu ievadÄ«t pasÅ«tÄ«Å”anas laikā.

Tas palÄ«dzēs jums ietaupÄ«t ievērojamas summas un iegÅ«t augstākās kvalitātes produktus no Planet AyurvedaĀ® par pievilcÄ«gu cenu.

Abonējiet biļetenu un palīdziet sev un saviem mīļajiem!

Logo Planet AyurvedaĀ® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet AyurvedaĀ® zÄ«molu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikātsEcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte