Iepirkšanas grozs


Tikai €0,99 piegādei uz Omniva pakomātiem augustā un septembrī

Piedāvājam jebkura izmēra, svara un izmaksas pasūtījumu piegādi uz oranžajiem Omniva pakomātiem visā Latvijā tikai par €0,99 !

Un, kā vienmēr, piedāvājums BEZMAKSAS piegādi visiem pasūtījumiem virs 30 eiro paliek.

Parastā piegādes cena ir €3,50 . Bet 2021. gada augustā un septembrī mēs rīkojam akciju kopā ar lielāko pasta pakomātu tīklu Omniva – par nepilnu eiro jūs varat saņemt pasūtījumu no interneta veikala PlanetAyurveda.lv jebkurā jums ērtā laikā visā Latvijā!

Omniva ar spilgti oranžiem pakomātiem ir lielākais tīkls mūsu valstī. Pakomāti ir uzstādīti visās lielākajās Latvijas pilsētās un reģionālajos centros.

Pilnu pakomātu sarakstu var apskatīt šeit: https://www.omniva.lv/privats/adreses

Pat ja jūs nekad neesat izmantojis pakomātu pasūtījumu saņemšanai, jums tas jāizmēģina tūlīt!

Veicot pirkumu mūsu veikalā PlanetAyurveda.lv, jums tiks parādīts saraksts ar visiem pakomātiem Latvijā, no kuriem izvēlēties.

Ievadiet pilsētas nosaukumu un izvēlieties sev tuvāko pakomātu. Tā kā Omniva pakomāti atrodas ārpus ēkām, jūs varat paņemt paku jebkurā sev ērtā laikā.

Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsiet automātisku e -pastu ar pasūtījuma izsekošanas numuru. Omniva lapā varat redzēt, kur atrodas jūsu pakete.

Kad sūtījums ir nogādāts jūsu izvēlētajā pakomātā, jūs saņemsiet īsziņu ar PIN kodu. Pietiek, lai ievadītu šo kodu izvēlētās pakomāta ekrānā – un šūna tiks atvērta.

Bet tas vēl nav viss: mēs piedāvājam iespēju apmaksāt pasūtījumus pakomātā, saņemot paku. Maksājums tiek veikts ar kredītkarti. Pēc SMS ziņas saņemšanas ar PIN kodu par pasūtījumu pakomātā būs jāmaksā ar bankas karti un pēc tam pakomāts izsniegs jūsu paku.

Tā kā Omniva no mums iekasē nelielu papildu komisiju par šo pakalpojumu, mēs piedāvājam šo saņemšanas iespēju BEZMAKSAS pasūtījumiem virs 40 eiro. Veicot pirkumu vietnē PlanetAyurveda.lv, izvēlieties atbilstošo apmaksas un piegādes iespēju.

Laimīgu, noderīgu un ērtu iepirkšanos jums!

EcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Jauns e-katalogs
Katalogs 2021-2022
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte