Ayurvedic Products of Planeta Ayurveda™


100% Natural Ayurvedic products from India for effective healing, restoration, treatment of the body. Capsules contain concentrated extracts of natural plants without chemical additives. They do not have any side effects.

(Latviešu)

Kāpēc Planet Ayurveda™ produkcija ir iedarbīga un pārspēj analogus?

100% veģetārās kapsulas

1. Planet Ayurveda™ izmanto 100% veģetārās kapsulas, izgatavotas no augu celulozes, nevis cietā želatīna. Tradicionāli želatīns tiek iegūts no liellopu skrimšļiem un cūku iekšām. Želatīna kapsulas ir lētas un tiek izgatavotas, izmantojot ķimikālijas.

Stiprākais standartizētais ekstrakts

2. Planet Ayurveda™ izmanto 100% dabīgu tīru standartizētu augu ekstraktu, nevis parastus ekstraktus.

500 mg viena kapsulā

3. Planet Ayurveda™ piepilda kapsulas ar 500 mg standartizēta ekstrakta, savukārt daudzas kompānijas ražošanā izmanto tikai 250 mg augu ekstrakta vai pat vienkāršo augu pulveri.

Augstas kvalitātes, 10 reizes dārgākas izejvielas

4. Vienkārša augu pulvera izmaksas kompānijām ir minimālas, parastais augu ekstrakts ir 10 reizes dārgāks, savukārt mūsu standartizēts augu ekstrakts ir vel dārgāks par parasto.

100% tīrs augu produkts bez piedevām, pildvielām vai ķimikālijām

5. Vairums ražotāju piepilda kapsulas tikai ar 250 mg augu ekstrakta un pārējos 250 mg aizvieto ar augu pulveri, ķimikālijām, miltiem un citām vielām, lai samazinātu savas izmaksas. Planet Ayurveda™ izmanto TIKAI standartizētus augu ekstraktus bez jebkādām ķimikālijām, konservantiem vai pildvielām.

Planet Ayurveda™ produkcija ir 100% dabīga pārtikas piedeva, ražota no dabiska augu ekstrakta ar 500 mg vai vairāk katrā kapsulā.

Detalizēti laboratoriskie izmeklējumi

Visas Ājurvēdas līdzekli ar zīmolu Planet Ayurveda™ tiek kārtīgi un rūpīgi pārbaudītas Eiropas Savienības akreditētās laboratorijās. Šie testi ietver pārbaudi uz smago metālu klātbūtni (svins Pb, dzīvsudrabs Hg, kadmijs Cd, arsēns As) un mikrobioloģisko pārbaudi (zarnu nūjiņa E. coli un salmonella Salmonella). Visa produkcija pilnībā atbilst ES prasībām un ir atļauta ES tirgū.

Latvijas Republikā Planet Ayurveda™ produkcija ir reģistrēta Valsts pārtikas un veterinārā dienestā (PVD).

Iepazīties ar Latvijas uztura bagātinātāju reģistru var uzklikšķinot šeit.

Pozitīvā enerģija

Visa Planet Ayurveda™ produkcija izstaro pozitīvu enerģiju, svētību un labvēlīgu karmu, ietver tikai veģetārās kapsulas labākai uzsūkšanai organismā. Mūsu cenas atspoguļo mūsu apņemšanos nodrošināt jūs un visu pasauli ar augstākas kvalitātes augu harmoniju.

Visa augšminēta informācija attiecas uz Planet Ayurveda™ kapsulām. Tāpat Planet Ajūrvēda ™ ražo 100% dabīgas organiskās augu tabletes un augu sulas no labākiem augstas kvalitātes augiem.

Planet Ayurveda™ ražo masāžas eļļas Pančkarmai un augu Ghrtithams (tie ir īpaši apstrādātie govju Ghi eļļā augi). Tie satur tikai 100% dabīgas vielas un tiek ražotas saskaņā ar gadsimtiem pārbaudītām tehnoloģijām.