Shopping Cart


(Latviešu) Paaugstināts skābes līmenis

Sorry, this entry is only available in Latviešu and Русский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

PAAUGSTINĀTS SKĀBES LĪMENIS (dedzināšana) – CĒLOŅI, SIMPTOMI UN AUGU LĪDZEKĻI DABISKAI PALĪDZĪBAI

Paaugstināts skābes līmenis ir vispasaules problēma, kas izraisa neērtības lielākajā daļā cilvēku. Skābes un fermentu sekrēcija notiek no dziedzeriem, kas atrodas vēderā. Sālsskābe (HCI) izdalās no kuņģa sienas. Tas viss veicina pārtikas gremošanu. Sālsskābes sekrēcija sekmē nepieciešamo fermentu sekrēciju, kas palīdz gremošanas procesā. Fermenti palīdz kompleksu pārtikas produktu sadalīšanā vienkāršos savienojumos. Ja iekšējie orgāni tiek „dedzināti“ ar šo skābi rodas paaugstināts skābuma līmeņa stāvoklis.

Augu izcelsmes līdzeklis skābuma mazināšanai ir labākais mūsdienu zāļu aizstājējs. Augi ir lēti un tiem nav blakusparādību. Augu izcelsmes uztura bagātinātāju regulāra lietošana paaugstināta skābuma līmeņa ārstēšanai ir bijusi efektīva. Augu valsts dabīgie līdzekļi arī novērš kuņģa skābes līmeņa celšanos un ieplūšanu barības vadā. Augi ar pārbaudītu efektivitāti labi darbojas, izvairoties no dažiem pārtikas produktiem, kas rada šo problēmu.

PAAUGSTINĀTA SKĀBES LĪMEŅA CĒLOŅI

 • Uzturs, kas satur mazu daudzumu šķiedrvielu.
 • Stress.
 • Alkohola pārmērīga lietošana ietekmē kuņģa sienas, kas izraisa skābes līmeņa paaugstināšanos.
 • Smēķēšana.
 • Pikantu ēdienu un ēšana steigā.
 • Pārmērīgi karsts un pikants ēdiens.
 • Piesārņota un fermentēta pārtika.
 • Pārmērīga tējas, kafijas, ķiploku un sīpolu uzņemšana.
 • Pārmērīga saules gaismas iedarbība.
 • Aspirīns un daži pretiekaisuma līdzekļi.

PAZĪMES UN SIMPTOMI

 • Dedzinoša sajūta krūškurvī un kaklā.
 • Skāba garša mutē, vemšana un galvassāpes.
 • Siltuma sajūta ķermenī.
 • Apetītes trūkums.

ĀRSTĒŠANA

Ajurvēdas ārstēšanas metodes var būt liels atvieglojums, jo lielākā daļa cilvēku var pasargāt sevi no mūsdienu medikamentu nevēlamas blakusparādības. Problēmas novēršanai augu izcelsmes līdzekļi darbojas ļoti labi, ja tiek ievērotas papildus šādas pamatnostādnes:

 1. Jāizvairās no eļļainiem un trekniem pārtikas produktiem.
 2. Jāizvairās no tējas un kafijas lietošanas.
 3. Jāizvairās no smēķēšanas un pārmērīga alkohola lietošanas.
 4. Augļi un dārzeņi ir jālieto daudz, jo tie palīdz gremošanai un aptur skābes uzkrāšanos kuņģī.
 5. Ir ieteicams lietot citronu ūdeni ar vienādu daudzumu cukura un sāls dienā.
 6. Pastaigas pēc ikdienas maltītes.

 

AUGU LĪDZEKĻI PAAUGSTINĀTAM SKĀBES LĪMENIM

Paaugstināts skābes līmenis ir nekas cits, kā stāvoklis slikta uztura dēļ. Ir novērots, ka lielākā daļa cilvēku kaitē sev dēļ saviem ēšanas paradumiem. Medikamenti var piedāvāt simptomātisku atvieglojumu, bet lielākā daļa var izraisīt kaitīgas blakusparādības. Dzīvesveida uzvedība, piemēram, smēķēšana vai stress, var arī palielināt kuņģa skābes izdalīšanos. Dabiski, lai atbrīvotos no skābes, mainiet uzturu, pārtrauciet smēķēšanu un palīdziet sev ar augu izcelsmes līdzekļiem pret šo problēmu.

Paaugstināta skābuma novēršanai ir vairāki augu izcelsmes līdzekļi. Šie augu līdzekļi darbojas sinerģiski, atkarībā no simptomiem un ar to saistīto faktoru smaguma pakāpes. Augu izcelsmes uztura bagātinātāji var neitralizēt skābi un arī kontrolēt skābes līmeni, kas atrodas kuņģī.

 

Dabīgie augi nodrošina atbrīvojumu no liekās skābes daudzuma dabiskā veidā.

Skābes kontrole kuņģī samazinās arī gremošanas traucējumus un samazina skābes izgrūšanu no kuņģa. Paaugstināts skābes līmenis kunģī ir viens no vienkāršākajiem lietām, kuru var dziedēt un miljoniem cilvēku cieš no šīs problēmas.

Planet Ayurvedaražo vislabākos augu izcelsmes uztura bagātinātājus paaugstinata skābes līmeņa novēršanai. To dabiski un efektīvi var novērst ar šiem augu izcelsmes līdzekļiem.

Augu izcelsmes līdzeklis skābuma dēļ ir labs antacīds, bez ķīmiskām vielām un nerada nelabvēlīgas blakusparādības. Šīs augu izcelsmes uztura bagātinātāji var novērst paaugstinata skābes līmeņa rašanos, pirms tas notiek un palīdz dabiski to samazināt.

„Gremošanas Palīglīdzeklis“ (Digestion Support):

Planet Ayurveda™ Digestion Support ir unikāls augu maisījums, kas aprakstīti Ajurvēdā kā vislabākie augu izcelsmes uztura bagātinatāji. Specifiski augi, tādi kā haritaki, fenhelis, ķimenes un pipars, saglabā dabisko pH līdzsvaru kuņģī un palīdz nodrošināt visa veida pārtikas sagremošanu. Šie augi darbojas sinerģiski un kontrolē skābes līmeni, meteorismu, gāzes un aizcietējumus.

Digestion Support palielina ķermeņa gremošanas procesus, nodrošinot fermentus, kas palīdz sagremot plašu ēdienu klāstu. Tas dabiski uzlabo barības vielu gremošanu un asimilāciju. Tas atjauno apetīti, samazinot kuņģa diskomfortu un neitralizē kuņģa skābes pārmērīgu daudzumu.

Šī produkta formula atbalsta ķermeņa dabisko gremošanas procesu pret sāpēm, sliktu dūšu, gremošanas traucējumiem, caureju un gastrītu. Tas neitralizē lieko kuņģa skābes daudzumu, palīdz gremošanai un atjauno dabisko apetīti.

DEVAS – 1 kapsula divas reizes dienā, udzerot tīru ūdeni.

 

AMALAKI RASAYAN:

Planet Ayurveda™ “Amalaki Rasayan” ir viens no bagātākajiem C vitamīna avotiem, kas ir tikai augu izcelsmes. Tas palīdz uzlabot organisma aizsardzības mehānismu. Amalaki Rasayan ir veidots, izmantojot augstas kvalitātes Indijas zosu ogas (Amla).

Planet Ayurveda™ Amlaki Rasayan kapsulas palīdz pārvaldīt visa veida veselības traucējumus, kas saistīti ar imūnsistēmu. Tas ir ļoti labs augu izcelsmes līdzeklis hipertensijas, acu slimību, sirds problēmu, gremošanas traucējumu un daudzos citos gadījumos. Tas ir brīnišķīgs ajurvēdas līdzeklis ādas un matu problēmām, tādēļ mēs varam teikt, ka Amalaki Rasayan ir labākais augu izcelsmes produkts pret novecošanās, ko piedāvā Planet Ayurveda™. Regulāri to lietojot uzlabojas vispārējā veselība.

DEVAS – 1 kapsula divas reizes dienā, udzerot tīru ūdeni.

 

 

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ayurvedic products under the Planet Ayurveda® brand in the Baltic States, Scandinavia and Poland are presented and sold by ETOLARS LLC.
Rating: 10, average rating: 9,8, reviews: 784
Organic/BIO certificateOrganic/BIO certificate
Free delivery
Book about Ayurveda (In Latvian)
Dzīves vieduma rokasgrāmata
We recommend agains viruses
3+Family card