Wózek sklepowy


Gumy do żucia ELMA bez aspartamu

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Latviešu i Русский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Bērniem ir piemērotas ELMA košļājamās gumijas ar Mastiku bez aspartāma un ar dabīgiem saldinātājiem

Viņiem ir spēcīga pretmikrobu iedarbība un novērš plāksnes veidošanos. Sastāvā esošais ksilīts palīdz samazināt mutes dobuma skābumu, kas izraisa kariesu. Tradicionālais Mastikas produkts, ELMA košļājamā gumija, satur Chios Masticha (dabiskos sveķus) un Mastikas eļļu. Neapstrādāta Mastika, pirmā “košļājamā gumija”, kopš seniem laikiem Vidusjūras austrumu daļā ir bijusi populāra zobu tīrīšanai un elpas atsvaidzināšanai.

Mastiska darbība mutē:

  • Samazina baktēriju augšanu mutē, kas izraisa zobu slimības.
  • Tas darbojas pret kariesu.
  • Samazina aplikumu.
  • Novērš sliktas elpas cēloni.

Pārbaudiet zinātniskos pētījumus par mastikas priekšrocībām.

Bez aspartāma mastikas košļājamā gumija:

  • ELMA nesatur aspartāmu (E951) vai mākslīgos antioksidantus BHT un BHA.
  • ELMA satur dabīgus saldinātājus: ksilītu, sorbitolu, mannītu.
  • ELMA ir augsts ksilīta saturs, lai samazinātu mutes skābumu, kas izraisa zobu bojāšanos.
  • ELMA Fresh un Dental ir sertificēti konditorejas izstrādājumiem bez kariesa.
  • ELMA ir praktisks iepakojums, kas vienmēr pieejams veselīgai košļājamai, zobu aizsardzībai un gremošanai.

ELMA košļājamās gumijas satur no 2,5% līdz 5% dabiskās Chios Mastikas. Ja vēlaties palielināt Mastikas īpatsvaru un tādējādi uzsvērt tā pozitīvo efektu, iesakām apvienot ELMA košļājamo gumiju ar tīro Mastiku. Dzeriet tīru ūdeni, paņemiet 1-2 neapstrādātas Mastikas kristālus, sildiet tos ar priekšējiem zobiem, sajauciet ar siekalām, līdz veidojas cieta masa, un pēc tam pievienojiet ELMA košļājamo gumiju. Jūs sasniegsiet garšīgu un veselīgu košļājamo.

Dabiski saldinātāji bez BHT un BHA

ELMA košļājamās gumijas satur tikai dabīgus saldinātājus (ksilītu, sorbitolu, mannītu). Parastās košļājamās gumijas satur mākslīgos saldinātājus un fenilalanīna avotu aspartāmu. Skatiet, kas ir košļājamā gumijā, ko parasti košļājat.

ELMA ir vienīgā tirgū pieejamā košļājamā gumija, kas nesatur mākslīgos antioksidantus BHT (butilētu hidroksitoluolu) un BHA (butilētu hidroksianizolu (BHA)). kas ir ļoti kancerogēni.

Ksilīts pret kariesu

ELMA košļājamās gumijas augstais ksilitola saturs palīdz samazināt mutes dobuma skābumu, kas izraisa zobu bojāšanos.

Klīniski ir pierādīts, ka ksilīts ir labākais poliols, kas ne tikai nodrošina uzturvērtību baktērijām mutē un novērš to augšanu, bet arī samazina to skaitu mutes dobumā.

Laimīgais zobs ELMA (“Happy Tooth”)

2006. gadā ELMA saņēma starptautisku sertifikātu. org. “Toothfriendly International”. ELMA Dental ir zobiem draudzīga košļājamā gumija.

No turienes viņi saņēma kvalitātes zīmogu “Happy Tooth” – vienīgo starptautiski atzīto preču zīmi, ko var izmantot tikai konditorejas izstrādājumiem, kas ir nepārprotami zobiem draudzīgi (neizraisa zobu bojāšanos utt.).

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Produkty Ajurwedyjskie pod marką Planet Ayurveda® w krajach bałtyckich, Skandynawii i Polsce są prezentowane i sprzedawane przez ETOLARS LLC.
Oszacowanie: 10, Średnia ocena: 9,8, opinie: 784
Organic/BIO certyfikatOrganic/BIO certyfikat
Wygodna dostawa
Książka o Ajurwedzie (łotewski)
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Polecany przeciwko wirusom
3+ karta dla rodzin