Kā pasūtīt

Kā veikt pasūtījumu interneta veikalā Planet Ayurveda.lv?

Tas ir ļoti vienkārši!

 1. Izvēlieties vēlamo preci vienā no kategorijām.
  1. To var izdarīt preču sadaļā klikšķinot uz „Pirkt” pogas.
  2. Vai noklikšķiniet uz attēla vai produkta apraksta teksta. Koriģējiet preču daudzumu, ja tas ir nepieciešams (Mēs vienmēr piedāvājam pievilcīgas atlaides pērkot vairākas preces vienības. Izmantojiet mūsu izdevīgus piedāvājumus). Noklikšķiniet uz “Pievienot grozam” pogas.
  3. Jūs varat arī apvienot A un B preču izvēles variantus.
 2. Ja jūs vēlaties veikt preču samaksu, noklikšķiniet uz „Iepirkumu grozs” pogas.
 3. Kad esat gatavi veikt samaksu, noklikšķiniet uz „Pasūtījuma noformēšana” pogas. Ja jūs izmantojat maksājumu sistēmu PayPal_2014_logo.svg – jūs varat doties tieši uz maksājumu sistēmas PayPal logu, noklikšķinot uz pogas “Check out with PayPal“.
 4. Lai noformētu savu pasūtījumu, jums ir jāievada e-pasta adrese un daži citi dati. Ja jūs pērkat mūsu veikalā pirmo reizi – lūdzu aizpildiet mūsu vienkāršo pasūtījuma formu. Ja iepriekš jau esat veikuši pirkumu mūsu veikalā, tad izmantojiet “Pieslēgties” pogu.
 5. Mēs cenšamies piedāvāt visas preces ar izdevīgu piegādi pa pastu tieši jums mājās vai uz darbu.

  UZMANĪBU! PASŪTĪJUMIEM VIRS EUR 30 – BEZMAKSĀS PIEGĀDE AR %d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba-%d1%8d%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b0-2016-10-16-%d0%b2-11-19-05Omniva PAKOMĀTIEM un Venipak venipak-logoPick-up punktiem*!

  * pilnu sarakstu ar Venipak Pick-up punktiem skatieties šeit: www.venipak.lv 

  Ja dzīvojat Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, tad izmantojiet pirmo variantu. Ja dzīvojat Eiropas Savienībā – tad otru. Ja jūs dzīvojat citā valstī – izmantojiet pēdējo variantu. Mēs garantējam labāko cenu piegādei jebkurā mūsu Planētas vietā, bet cenas aprēķins var aizņemt kādu laiku.

  5.1. JAUNUMS: Bezmaksas saņemšana mūsu noliktavā Rīgā, Mellžu ielā 17-1 (Imantā). Iepriekš lūdzu zvaniet uz noliktavu pa tālruni 29265371.

6. Izvēlaties jūsu pasūtījuma samaksas veidu. Mēs piedāvājam vairākus samaksas variantus un vismaz viens no tiem derēs arī jums.

6.1. Ja jūs vēlaties maksāt ar PayPal, tad uzreiz atvērsies PayPal logs, kur jūs varēsiet veikt samaksu. Ja jums ir bankas kredītkarte vai debetkarte, tad tas ir ērtākais veids kā samaksāt par pasūtījumu. Jūs neko nepārmaksāsiet.

6.2. Ja jūs izvēlaties citu maksāšanas veidu, tad atvērsies atbilstošais logs, kur jums vajadzēs norādīt nepieciešamu informāciju.

7. Ievadiet savu e-pasta adresi. Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājuma vēstuli un citu svarīgu informāciju par jūsu pirkumu. Neuztraucieties, mēs neizmantosim jūsu e-pasta adresi reklāmas nolūkos un tā nebūs pieejama trešajai personai. Visa jūsu personiskā informācija ir labi aizsargāta ar drošu šifrēšanu, saskaņā ar jauno laiku prasībām.

7.1. Jūs varat izveidot savu profilu mūsu datubāzē, lai ātrāk un ērtāk iepirkties nākamo reizi. Bet tas nav obligāti.

7.2. Pārbaudiet sava e-pasta adreses pareizību, kā arī tālruņa numuru, lai varētu operatīvi sazināties ar kurjeru vai mūsu menedžeri, ja jums ir radušies jautājumi par jūsu pasūtījumu.

 1. Pārbaudiet visu informāciju par jūsu pasūtījumu, un, ja viss ir kārtībā, noklikšķiniet uz “Pasūtīt” pogas.
 2. Jebkurā pasūtījuma noformēšanas brīdī jūs varat atgriezties pie preču izvēles, papildināt vai izņemt preces pēc saviem ieskatiem. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz “Iepirkuma grozs” pogas. Jūsu izvēles dati netiks zaudēti. Jūtieties brīvi!

9.1. Ja šodien jūs nepaspējat pabeigt savu pasūtījuma noformēšanu jebkāda iemesla dēļ (pamodās bērns, atnācis priekšnieks, nolēmāt noskaidrot vai nevajag draugam vai draudzenei arī pasūtīt kādas no mūsu noderīgām precēm u.c.) – varat viegli pārtraukt pieteikuma noformēšanu un atgriezties jebkurā citā laikā. Mūsu sistēma glabā pārtraukto pasūtījumu datus līdz 30 dienām.

Patīkami un lietderīgi jums iepirkties!