Iepirkšanas grozs


Atlaides “Melnās Piektdienas”

Ļoti neparasti zemas cenas populāriem produktiem ļoti neparastā Melnajā piektdienā.

Melnas Piekdienas stasts:…

“Pa tālu un plašu pasauli, kur modernie līdzekļi burzījās ar vienmēr steidzamo dzīves ritmu, pastāvēja unikāls patvērums – Planet Ayurveda, kur senatnes dziedniecības gudrība atdzīvojās. Šogad Melnajā piektdienā viņu izpārdošanai bija īpaša nozīme.

Vienā, aizvien steigā mēkojošā pilsētā dzīvoja Saule, sieviete, kura meklēja mieru savas ikdienas dzīves ātruma vērā. Pārņemta no mūsdienīgo risinājumu piedāvājuma, viņa ilgojās pēc dabiskāka pieejas veselībai. Viņas ceļojums vedēja viņu pie Planet Ayurveda – svētceļojuma galapunktā, kur seno Ayurvedas tradīciju ieguvēji dzīvoja pilnvērtīgu dzīvi.

Šogad Planet Ayurveda izpārdošanai bija nozīme, kas nepārspējama. To nevajadzētu uztvert tikai kā iespēju ietaupīt naudu. Tas bija iespēja tiem, kuriem piemita kā Saule, iegremdēties seno augu un receptēs, kuras uzlabo gan ķermeni, gan dvēseli.

Saule nevarēja izturēties pret Ayurvedas saukli, un tas attiecas arī uz jums. Šīs Melnās piektdienas izpārdošanas nozīme bija atgūt saikni ar dabu, atjaunot līdzsvaru un atkal sajust seno dziedniecības gudrību. Tas bija iespēja atrast dziedināšanu haosā, tāpat kā to izdarīja Saule, un šī izpārdošana kļuva par pagrieziena punktu viņas ceļā uz veselības pilnveidošanu.”

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte