Iepirkšanas grozs


Planēta Ājurvēda aicina uz izstādi MedBaltica’23

Aicinām apmeklēt mūsu Planet Ayurveda stendu ikgadējā starptautiskajā izstādē MedBaltica Rīgā 2023. gada 21. un 22. septembrī.

Varēsiet iepazīties ar visiem Planet Ayurveda zīmola produktiem, uzzināt par jaunumiem, iegūt bezmaksas preču katalogu un iegādāties Planet Ayurveda klīnikas dibinātāja Dr.Vikrama Čauhana grāmatu latviešu valodā par īpašu cenu.

Izstādes dienās būs iespēja saņemt personīgu konsultāciju pie indiešu doktora Mandžula Guptas (B.A.M.S.), kurš ar doktoru Vikramu strādā vairāk nekā 9 gadus. Par tikšanos rakstiet/zvaniet +37127080606.

Individuālai ājurvēdas preparātu izvēlei piedāvājam arī veikt ekspresdiagnostiku pēc pulsa, izmantojot VedaPulse® datorkompleksu. Saņemsi detalizētu atskaiti par veselības stāvokli, organisma sistēmām, enerģijas rezervēm un organisma pašatveseļošanās spēju. Un pats galvenais – detalizēti ieteikumi sava snieguma uzlabošanai ar uztura, dienas režīma, zāļu tēju, aromātu un ājurvēdas preparātu palīdzību.

Tiks prezentēts kompleksa jaunums – BioHacking integrālais modulis. Visus atskaites datus varēsi saņemt uz savu e-pastu kā PDF failu.

Stenda apmeklētājus cienāsim ar Čehijas uztura bagātinātāju ražotāja TEREZIA jaunumu – kafiju ar Reishi sēnēm. Reishi ir visas sēņu valstības karaliskā sēne. Enerģijas un vitalitātes avots visai dienai.

Mūsu stendā var apskatīt un izdevīgi iegādāties visus TEREZIA līnijas jaunumus ar ārstnieciskajām sēnēm un smiltsērkšķiem.

Rudens-ziemas sezonā īpašu uzsvaru liksim uz produktiem bērniem no 3 gadu vecuma – dažādu garšu sīrupiem ar austeru sēnēm, želejkonfektēm ar vitamīniem uz smiltsērkšķu eļļas bāzes un citām sulām.

Un, protams, visas preces būs par īpašu cenu.

Gaidām Jūs 2023. gada 21. un 22. septembrī MedBaltika izstādē Ķīpsalā, Rīgā.

Logo Planet Ayurveda® Baltics

Ājurvēdas produkciju ar Planet Ayurveda® zīmolu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā pārstāv un pārdod SIA ETOLARS.
Novērtējums: 10, vidējais vērtējums: 9,8, atsauksmes: 784
EcoCert sertifikāts
Bezmaksas piegāde
Grāmata par Ājurvēdu
Dzīves vieduma rokasgrāmata
Mēs iesakām pret vīrusiem
3+ Ģimenes karte